Darmowa dostawa od 200zł
zobacz opcje i czasy wysyłekDarmowy zwrot do 14 dni
sprawdź szczegóły100% Bezpieczeństwo płatności i transakcji
Szybka wymiana
sprawdź szczegółyTorba na bagaż podręczny do samolotu — Peterson
Komfortowa, jednokomorowa torba podróżna polskiej, renomowanej marki PETERSON®. Model w klasycznej, czarnej kolorystyce, która bez trudu wkomponuje się w każdą stylizację. Wykonana tak, aby spełniać wymagania linii lotniczych dotyczących bezpłatnego, podręcznego bagażu.
Idealna jako bagaż podręczny do samolotu
Torba jest świetnym wyborem na każdą podróż w dobrym stylu! Idealnie nada się jako bagaż podręczny linii Wizzair/ Ryanair - spełnia wymagania dotyczące wymiarów (40x20x25), dzięki czemu wniesiesz ją bezpłatnie na pokład.
- Maksymalne wymiary bezpłatnego, małego bagażu podręcznego w liniach Ryanair - 40 x 25 x 20 cm, bez limitu wagowego (musi zmieścić się pod fotelem poprzedzającym)
- Maksymalne wymiary bezpłatnego, małego bagażu podręcznego w liniach Wizzair - 40 x 30 x 20 cm, o wadze do 10 kg (musi zmieścić się pod fotelem poprzedzającym)
Idealna na każdą podróż
Torba o niewielkiej wadze (340g) pozwoli Ci zapakować więcej, aby nie przekroczyć limitów wagowych linii lotniczych. Oferowany model posiada 1 pojemną komorę zamykaną solidnym zamkiem błyskawicznym. Na froncie torby wyszyto małą, zamykaną bezpiecznym suwakiem kieszeń - tą polecamy wykorzystać do ważniejszych dokumentów czy drobiazgów!
Z uchwytem na walizkę
Praktyczne rozwiązanie, które uczyni każdą podróż o wiele przyjemniejszą! Na tylnej ścianie torby znajduje się uchwyt, który zaczepisz o walizkę.
Komfort noszenia
Dzięki długiemu paskowi, na którym zawieszona jest torba, możesz komfortowo nosić ją na ramieniu lub przewiesić przez ciało. Pasek posiada możliwość regulacji - w bardzo prosty sposób dostosujesz jego długość do swojej sylwetki i wzrostu. Jego maksymalna długość to 130 cm.
Ale pasek to nie wszystko. W tym modelu są jeszcze 2 zaokrąglone uchwyty, których wysokość wynosi mniej więcej 23 cm.
Funkcjonalna torba z portem USB
Prezentowany model łączy w sobie dodatkową cechę, jaką kochają miłośnicy elektroniki. Wyposażony jest w port USB dający możliwość szybkiego i wygodnego ładowania smartfona wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Co więcej, możesz w trakcie tego ładowania korzystać ze smartfona, co staje się wyjątkowo wygodne w trakcie przemieszczania z torbą w czasie podróży.
Informacje ogólne | |
Marka: | Peterson |
Materiał: | tkanina |
Płeć: | męska ,
damska |
Model/typ: | torby podróżne |
Kolor główny: | czarny |
Wielkość: | średnia |
Format A4: | mieści |
Detale | |
styl: | miejski/casual ,
sportowy |
wzór: | bez wzoru |
Kształt: | prostokąt |
Sposób noszenia: | do ręki ,
na ramię ,
przez ramię (crossbody) |
Sposób zamykania: | suwak |
Kolor okuć: | czarny |
Ilość komór: | 1 |
Ilość kieszeni: | 1 |
Informacje dodatkowe | |
Podszewka: | tak |
Pasek: | regulowany ,
stały |
Cechy szczególne: | kieszeń zewnętrzna ,
podszewka |
Wymiary | |
wysokość: | 25 cm |
szerokość: | 40 cm |
głębokość: | 20 cm |
Wysokość uchwytu: | 23 cm |
Maksymalna długość paska: | 130 cm |
zapięcie: | pasek |