Portfele męskie bilonówki

( ilość produktów: 7 )

Męska bilonówka - co to właściwie jest?

Bilonówka została zaprojektowana na wzór portmonetek. Prototyp wyposażony był w klasyczny bigiel. Współczesne modele częściej zamykane są na zatrzaski, które są rozwiązaniem bardziej funkcjonalnym oraz wygodniejszym. Jedyne co nie uległo zmianie to funkcja, którą pełnią bilonówki. Służą one do przechowywania monet, a także innych drobnych przedmiotów, które warto mieć zawsze pod ręką. Modni mężczyźni, którzy lubią nietypowe gadżety, rezygnują z dużych, pojemnych portfeli na rzecz cienkiego, zajmującego mniej miejsca portfela oraz bilonówki. Trend ten, zwłaszcza w czasach, w których za większość transakcji płacimy elektronicznym pieniądzem, staje się coraz popularniejszy. Drobne monety częstokroć stanowią zbędne obciążenie naszych portfeli, a także kieszeni. Bilonem płacimy rzadko - w automatach z kawą, herbatą lub przekąskami, na myjni samochodowej czy też w parkingomatach - chociaż i w tym przypadku w większości maszyn możemy zapłacić kartą kredytową. Noszenie monet w wielu przypadkach wydaje się więc zbędne. Stylowe i eleganckie bilonówki wraz z portfelami znajdziesz w sklepie internetowym merg.pl.

Męska bilonówka służy do przenoszenia drobnych monet. To niewielka sakiewka, która przypomina kieszeń zamykaną na zatrzask. Na pierwszy rzut oka niepozorna, a tak naprawdę funkcjonalna. Dzięki niej panowie mogą na dobre zapomnieć o noszeniu dużych, wypchanych portfeli, w których można znaleźć praktycznie wszystko. Inwestując w bilonówkę, szybko zorientujesz się, że Twój portfel uszczupli się o kilka rozmiarów. Zdasz sobie sprawę z tego, że część pozostałych w nich przedmiotów nadal jest nieużywana. Wówczas z czystym sercem będziesz mógł zakupić portfel pozbawiony dodatkowych, a co za tym idzie zbędnych, kieszonek i przegródek. Chowając bilonówkę w jednej kieszeni, a portfel w drugiej, zauważysz, że nie są one nieestetycznie wypchane i w żaden sposób nie ograniczają ruchów. Mężczyźni zapytani o to, co najbardziej przeszkadza im w ich portfelach, najczęściej odpowiadają, że rozmiar. Bilonówka to łatwy, a zarazem elegancki sposób, aby ten problem zażegnać.

Bilonówka na drobne monety i nie tylko

Bilonówka to element męskiej galanterii, w którym można przenosić drobne monety (tzw. bilon), ale także mniejsze przedmioty, jak na przykład klucze. Zanim zdecydujemy się na jej zakup, powinniśmy zastanowić się, ile rzeczy i jak dużych będziemy w niej nosić. Ogromną zaletą bilonówek jest to, że nie posiadają podszewki, która mogłaby powiększyć jej rozmiar. Tak więc brak podszewki to nie niedbałość producenta, lecz rozwiązanie funkcjonalne. Bilonówki dostępne są w kilku rozmiarach oraz kształtach. Wśród najpopularniejszych modeli wyróżniamy trójkątny, kwadratowy oraz prostokątny. Niektóre fasony są delikatnie zaokrąglone, co nadaje całości niebanalnego charakteru. Zamknięcie na zatrzask sprawia, że klapka sztywno i szczelnie przylega do całości, a monety znajdujące się wewnątrz nie wysuwają się. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można schować je praktycznie wszędzie - nawet do najmniejszej kieszeni w spodniach. Męskie bilonówki w różnych kształtach i kolorach znajdziesz w sklepie internetowym merg.pl.

Bilonówka - stylowy i elegancki męski gadżet

Mężczyźni są „gadżeciarzami” - to prawda znana nie od dziś. Większość z nich lubi niekonwencjonalne i nietypowe rozwiązania, które czynią przedmiot wyjątkowym. Jeżeli Ty również zaliczasz się do tego grona - doskonale trafiłeś. Bilonówki to stylowe i eleganckie uzupełnienie wielu stylizacji, zwłaszcza tych biznesowych oraz oficjalnych. Ten męski gadżet pomimo swej niepozorności jest elementem, o którym nie powinien zapominać żaden mężczyzna stawiający na właściwą autoprezentację. Kolor bilonówki najlepiej dopasować do odcienia portfela (można kupić oba te elementy męskiej galanterii w zestawie). Za co mężczyźni uwielbiają bilonówki? Za to, że eliminują konieczność noszenia dużych, wypchanych po brzegi portfeli. W kieszeniach garnituru lub płaszcza estetyczniej prezentuje się płaski portfel oraz niewielka bilonówka, które nie odciskają się na materiale. Zawsze też można je wrzucić do torby, teczki lub aktówki bez obaw, że zajmą zbyt wiele miejsca. Niektórzy panowie z pewnością stwierdzą, że bilonówka to zbędny gadżet, a monety można nosić w kieszeniach spodni. Szybko jednak można się zorientować, że nie jest to rozwiązanie funkcjonalne - bilon może się wysypywać za każdym razem, gdy włożymy i wyjmiemy rękę z kieszeni.

Komplet dla prawdziwego mężczyzny: portfel oraz bilonówka

Wykonany ze skóry komplet, który łączy w sobie portfel oraz bilonówkę, to zestaw pożądany przez każdego mężczyznę. Zaletą takiego połączenia jest wielokrotnie wspominane ograniczenie noszenia przy sobie zbędnych przedmiotów, które wypychają tradycyjny portfel, a także kieszenie. Płaski portfel pozbawiony zbędnych przegródek możemy mieć zawsze przy sobie - nosząc go w kieszeni spodni, marynarki lub płaszcza. Bilonówkę możemy nosić przy sobie lub też zostawić w samochodzie. Coraz rzadziej korzystamy z pieniędzy w tradycyjnej formie, więc noszenie przy sobie monet na każde spotkanie biznesowe lub wyjście ze znajomymi na miasto jest po prostu zbędne. Skórzana bilonówka w zestawie z eleganckim portfelem dostępna jest w sklepie internetowym merg.pl.

merg.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel