Bezpieczeństwo danych - SSL

Wiarygodna firma w internecie. 

Dokonując zakupy przez internet, poza znalezieniem interesującej oferty, należy upewnić się, że sprzedawca jest godny zaufania, a transakcja dokonywana za pośrednictwem jego witryny internetowej będzie odpowiednio zabezpieczona. Rozumiemy obawy klientów przed "elektronicznymi zakupami".

Dlatego dysponujemy takimi certyfikatami bezpieczeństwa, jakie stosuje więszkość banków, czy instytucji finansowych.

 


 

Sklep Merg.pl został zweryfikowany przez Unizeto - lidera w dziedzinie bezpieczeństwa w internecie. 

 

Bezpieczne szyfrowane połączenie.

Zakupy w naszym Sklepie zabezpieczone są szyfrowanym połączeniem SSL. To zapewnia poufność przesyłanych danych, zatem Twoje dane osobowe które gromadzimy zgodnie z regulaminem i polityką prywatności są chronione przed przechwyceniem. Przykładowo logując się podajesz swój email i hasło, które przekazywane są do sklepu przez internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL, poprzez stronę https://www.merg.pl/signin.php

Poufność przekazywanych danych zapewniamy dzięki stosowaniu 256-bitowego klucza (AES256) i protokołu SSL (Secure Socket Layer v3). Protokół SSL to efektywne zabezpieczenie, pozwalające na szyfrowanie danych przesyłanych pomiędzy Klientem (przeglądarką internetową), a sklepem (serwerem sklepu). Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.

 

Dlaczego nie każda strona w sklepie jest szyfrowana?

Nie szyfrujemy całego sklepu internetowego. Szyfrowanie wpływa na wydajność stron sklepu, a samo oglądanie katalogu produktów nie wymaga przesyłania żadnych danych, które powinny być chronione.

Szyfrowaniem objęte są zatem dane osobowe przekazywane nam podczas składania zamówienia, od założenia użytkownika/logowania, poprzez wszelkie operacje w panelu klienta, po złożenie zamówienia.

Dodatkowo cały Panel Administracyjny z którego korzystają pracownicy sklepu umożliwiający zarządzanie sklepem, zamówieniami, czy katalogiem produktów jest zabezpieczony szyfrowanym połączeniem.

 

Zobacz również Politykę prywatności.

pixel