Zwrot / odstąpienie od umowy

Informacje podstawowe

1. Zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od momentu odebrania zamówienia. 
2. Zabezpiecz zwracany produkt i dołącz do niego Formularz Zwrotu.
3. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni. 
4. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis Tpay, PayPal, Dotpay pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.

 

SPOSOBY ZWROTU TOWARU, JAK BEZPŁATNIE ZWRÓCIĆ PRODUKT?

 

1. Dla wygody naszych Klientów udostępniamy specjalny kreator zwrotów:

Dokonaj zwrotu

Kreator zwrotów poprowadzi Cię w prostych krokach przez cały proces, począwszy od wybrania zakupionych towarów poprzez stworzenie zwrotu, aż do przygotowania wszelkich dokumentów.

Za pomocą kreatora zwrotów umożliwiamy darmowy zwrot za pomocą paczkomatów 24/7
Darmowy zwrot obowiązuje w przypadku skorzystania z opcji zwrotu środków na saldo klienta.
Środki te można wykorzystać do opłacenia kolejnego zamówienia.

W przypadku wybrania zwrotu pieniędzy na konto bankowe, wówczas koszt wysyłki za pomocą paczkomatów (9 zł) zostanie odliczony od zwracanej kwoty. 

2. Jeśli nie chcesz skorzystać z powyższego kreatora zwrotów, to możesz użyć formularz odstąpienia od umowy, który znajduje się poniżej. Formularze do pobrania w 2 wygodnych formatach:

 

 Format PDF:  Formularz zwrotu towaru

Format DOC:  Formularz zwrotu towaru 

 

 

Wypełniony Formularz zwrotu dołącz do zwracanego towaru i wyślij paczkę do nas w dowolny sposób (pocztą lub kurierem) na adres:

Merg.pl
Gołaszyn 116 F
21-400 Łuków

 

Wyłączenie prawa odstąpienia:


Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

 

pixel