Walizki podróżne

( ilość produktów: 26 )

Komplety walizek podróżnych

Lepiej płatne prace, możliwość nauki języków obcych oraz ciekawość świata i innych kultur sprawiają, że ludzie chętniej podróżują. Zwiedzając świat, podróżują ze swoim bagażem i odkrywają to, co jeszcze dotychczas wydawało się takie odległe. Walizki podróżne już od jakiegoś czasu zagościły na rynku, wypierając tym samym mniej poręczne, tradycyjne torby podróżne. Na dłuższe podróże, lot samolotem, gdy mamy cięższy bagaż, chętniej sięgamy po funkcjonalne walizki podróżne na kółkach. W dzisiejszych czasach bagaż ma być nie tylko praktyczny, ale również podany w atrakcyjnym opakowaniu. Nic więc dziwnego, iż producenci walizek podróżnych prześcigają się w coraz to nowszych i modniejszy wzorach. W sklepie internetowym merg.pl znajdziesz wiele modeli walizek podróżnych, wśród których na pewno odnajdziesz tę wymarzoną towarzyszkę Twoich podróży.

Jaka jest główna zaleta zestawów walizek podróżnych? Najczęściej w komplecie znajdują się trzy podstawowe modele: duża, średnia oraz mała. Co je łączy? To, że wszystkie utrzymane są w tym samym stylu, dzięki czemu tworzą spójną całość. Podstawową zaletą zestawów walizek podróżnych jest więc to, że możemy mieć swój ulubiony motyw graficzny na kilku egzemplarzach, dzięki czemu podróżując, czy blisko, czy daleko, zawsze będzie nam towarzyszyła nasza ulubiona walizka.

Komplety walizek podróżnych dostępne są w różnorodnych kolorach - tych stonowanych i tych intensywniejszych, żywszych. Stonowane barwy oferują nam uniwersalność, ponadczasowość oraz pewność, iż nigdy nie wyjdą z mody. Kolorowe odcienie sprawiają, że nasza walizka wyróżnia się z tłumu (co jest bardzo istotne w przypadku oczekiwania na bagaż na lotniskach).

Zestaw walizek, dzięki temu, iż składa się na niego trzy modele zróżnicowane pod względem wielkości, może być wykorzystywany na różne okazje. Mniejsza walizka na weekendowy wypad, średnia na tygodniowy urlop, a największa na wakacje zagraniczne. Decydując się na zakup kompletu, masz pewność, iż w Twoim domu zawsze będziesz mieć pod ręką walizkę dopasowaną do Twoich potrzeb. Niebanalne zestawy znajdziesz na merg.pl.

Walizki podróżne na kółkach

Walizki podróżne, dzięki temu, iż są wyposażone w kółka, są niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Zwłaszcza gdy nasz bagaż jest naprawdę ciężki, a my mamy do pokonania dystans z taksówki na lotnisko lub peron. Co prawda, jest to nieduża odległość, jednak niosąc kilkukilogramowy bagaż, droga ta wydaje się nie mieć końca. W takich przypadkach jedynym ratunkiem jest walizka na kółkach.

Walizki podróżne mogą być z dwoma lub czteroma kółkami. Bardziej zwrotne i poręczne są te wyposażone w cztery kółka. Są łatwe w manewrowaniu w nawet najbardziej zatłoczonych miejscach. Można nimi dowolnie obracać, ciągnąć za rączkę pod skosem lub też w pionie, dzięki czemu ciężar bagażu jest praktycznie nieodczuwalny. Kółka niewątpliwie zwiększają komfort użytkowania, pozwalając zapomnieć o noszeniu kilkukilogramowych toreb.

Zaletą walizki podróżnej jest także wysuwana rączka. Można ją w dowolnym momencie wysunąć lub schować. Długość wysuwanej rączki można w pewnym zakresie regulować, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie jej do wzrostu osoby, która z niej korzysta. Dodatkowo walizka podróżna wyposażona jest w uchwyt, który pozwala na wygodne noszenie, np. po schodach czy też wniesienie bagażu do pociągu.

Walizki podróżne z motywem podróżniczym

Jeżeli lubisz podróżować, to doskonale trafiłeś. Na merg.pl znajdziesz walizki z motywem podróżniczym. Dzięki nim możesz w łatwy sposób podkreślić swój podróżniczy charakter. Ogromnym atutem walizek o nietypowym designie jest to, że podczas oczekiwania na lotnisku na bagaż, szybko odnajdziesz swoją walizkę na taśmie. Nie zginie ona w gąszczu jednolitych, zazwyczaj ciemnych toreb podróżnych.

Walizki podróżne z tematyką podróżniczą to rozwiązanie dla osób, które nie boją się niebanalnych rozwiązań. Motyw wieża Eiffla, londyńskiego Big Bena, Statuy Wolności w Nowym Jorku, włoskich klimatów, ateńskiego Panteonu, piramidy Słońca w Meksyku, świątyni w Beijingu, Sfinksa w Gizie, posągu Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro to tylko nieliczne z tak wielu miejsc godnych zwiedzenia, będących popularnym miejsce docelowym wielu turystów.

Czy jesteś gotowa lub gotowy na kolejne przygody oraz zapierające dech w piersiach widoki z walizkami z motywem podróżniczym?

Walizki podróżne z dziewczęcym motywem

Tak jak mężczyźni i chłopcy najczęściej decydują się na stonowane kolory walizek, tak dziewczynki, a często i kobiety, uwielbiają zaszaleć, wyposażając się w niebanalne dodatki podróżnicze. Wśród nich należy oczywiście wyróżnić walizki podróżne z motywem dziewczęcym. Są one kolorowe, pełne radości oraz rysunkowych printów. Nic więc dziwnego, iż przykuwają uwagę, nie tylko samej właścicielki, ale przede wszystkim osób ją mijających. Udajesz się na wakacje ze swoją córką? Zapakujcie swoje rzeczy w takie same, lecz inne rozmiarowo, walizki. Modna mama, modne dziecko. Walizki z motywem dziewczęcym do kupienia u nas na merg.pl.

merg.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel