Więcej za mniej: -15% na drugi lub -30% na trzeci produkt

REGULAMIN AKCJI promocyjnej. 

1) Promocja obowiązuje od 07.10.2021 do odwołania.

2) Warunki uzyskania rabatów:

    a) 15% rabatu na drugi produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 2 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

    b) 30% rabatu na trzeci produkt obowiązuje przy zakupie przynajmniej 3 produktów, przy czym rabatem objęty zostanie najtańszy produkt.

3) Promocja dotyczy wszystkich produktów ze sklepu merg.pl.

4) Jeśli w zamówieniu są 3 produkty wówczas można uzyskać tylko jeden z rabatów wymienionych w pkt. 2. czyli 30% na trzeci produkt.Jeśli w zamówieniu jest 5 produktów lub więcej, wówczas można uzskać rabaty na więcej niż jeden produkt zgodnie z zasadą podaną w pkt 2.

Przykład:
Jeśli w zamówieniu jest 5 produktów to na na 2 produkty zostaną naliczone rabaty: 15% i 30%.

Jeśli w zamówieniu jest 6 produktów to na 2 produkty zostaną naliczone rabaty 30%.

5) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

6) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku cena produktu biorącego udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona od ceny wyjściowej produktu zgodnie z regułą podaną w tym regulaminie w pkt 2. 

7) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt lub produkty w cenie regularnej + produkt z rabatem z pkt. 2 lub wyłącznie produktu objętego rabatem z pkt. 2, Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu (lub produktów) inicjującego promocję (produkt w cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu z pkt. 2 uzyskanego na produkcie promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

8) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel