Szaleństwo zakupów w dniach 22-24 marca 2019

   

REGULAMIN AKCJI promocyjnej "Szaleństwo zakupów: 40 % rabatu na każde drugie ubranie"

 

1) Promocja "Szaleństwo zakupówobowiązuje w dniach 22 - 24 marca 2019.

2) Warunkiem uzyskania zniżki 40% na drugą rzecz z kategorii "Odzież damska" jest zakup przynajmniej 2 produktów z kategorii "Odzież damska". Rabatem objęty zostanie tańszy produkt. 

3) W promocji uczestniczą parzyste pakiety produktów (2, 4 lub 6 szt). W przypadku gdy Klient kupuje nieparzystą ilość rzeczy, np. 3 - wówczas rabatem objęte jest 1 rzecz, itd. 

4) Maksymalna ilość rzeczy objętych rabatem - 40 % w jednym zamówieniu to 3. W przypadku chęci zakupienia większej ilości produktów należy złożyć kolejne zamówienie.

5) Promocja polegająca na obniżeniu o 40 % ceny dotyczy wszystkich produktów z kategorii "Odzież damska" ze sklepu merg.pl łącznie z tymi, które już są w promocyjnych cenach. 

6) Promocja nie łączy się z innymi dodatkowymi rabatami kuponowymi lub promocjami np. rabat za zapisanie się do newslettera, czy karta stałego klienta. 

7) Realizacja promocji:

na specyfikacji zamówienia w koszyku wartość produktów biorących udział w promocji zostanie automatycznie pomniejszona o 40% od wartości wyjściowej. 

8) Zwrot towaru:

W przypadku zwrotu całego pakietu produktów uczestniczących w promocji (produkt w cenie regularnej + produkt z rabatem 40%) lub wyłącznie produktu z ceną promocyjną (tj. z rabatem 40%), Klient otrzyma zwrot kwoty, którą zapłacił za te produkty w momencie dokonywania transakcji. W przypadku zwrotu wyłącznie produktu inicjującego promocję (produkt cenie regularnej) wartość zwrotu za ten produkt zostanie pomniejszona o kwotę rabatu uzyskanego na drugim, promocyjnym – zachowanym przez Klienta – produkcie.
 

9) Wszelkie ewentualne pytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@merg.pl . 

 

 

Powrót do poprzedniej strony

pixel