Zimowe buty – Jak mamy pokonać mróz z klasą?

2017-02-15
Najlepszy sposób na pokonanie mrozu i zimna jest zakup kozaków. W przypadku śniegu (w tym roku można zauważyć, że pogoda sobie nie żartuje) najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest wybór butów zimowych z ociepleniem wewnętrznym lub materiałami izolacyjnymi – specjalne na pogodę o niższych temperaturach i trudnych warunkach.

Możesz wybrać kozaki albo botki z futrem ocieplającym wewnętrznym a na zewnątrz idealnie komponuje się skóra czy zamsz. Dużo kobiet w ostatnim czasie stawia na syntetyczne materiały, co naszym zdaniem też jest jak najbardziej dobre dla obecnych temperatur.

Miejmy nadzieję, że nie będzie zawsze tak zimno i że nie będzie zawsze tyle śniegu, choć czasami nie ma nic lepszego od długiego kozaczka, może wykonanego ze skóry żeby wyglądać dobrze zgodnie z zimowymi trendami.

Zamsz i skóra są zdecydowanie materiałami ulubionymi firm produkujących botki i kozaczki. Tej zimy, jest też duży wybór wzorów i kolorów. Koniec ze zwykłymi czarnymi czy brązowymi kozakami – od teraz nadajemy odwagi naszym butom wzbogacając je w przeróżne kolory (od niebieskiego po pomarańczowy) i kształty.zdjęcia: grafika Google
[product_1][product_2][product_3][product_4] [product_5][product_6][product_7][product_8] [product_9][product_10][product_11][product_12]
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel