W których butach uważamy płeć przeciwną za seksowną?

2016-07-19

My, kobiety podczas zakupów nigdy nie wiemy, czego chcemy. Ale czy jesteśmy pewne, czego wymagamy od mężczyzn i w jakich butach podobają nam się najbardziej?

Pewnego dnia w galerii została przeprowadzona ankieta. Około 400 kobiet zostało przepytane, jakie buty powinien mieć ich wymarzony mężczyzna. Kobiety, które przede wszystkim noszą sportowe obuwie, odpowiedziały, że ich wymarzony mężczyzna powinien nosić trampki. Mniej niż 1/5 kobiet marzy o mężczyźnie w sandałach lub espadrylach. Jeśli chodzi o klapki typu japonki i mokasyny wydawać by się mogło, że buty te nie są zbyt męskie - jednak około połowa kobiet uważa, że te buty są seksowne.

Także mężczyźni są pewni, jakie buty uważają za seksowne u kobiet - buty Peep toe. Są to buty na wysokich obcasach odkrytym palcem / odkrytymi palcami. Buty te zostały wybrane przez mężczyzn za najbardziej ulubione. Podczas głosowania stosowali oni skalę od 1-10. Buty na obcasie z brokatem dostały dosyć mało punktów. Mężczyźni uważają, że podczas pierwszej randki buty te powinny zostać w domu w szafie.

zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel