Typ urody zima - jakie wybierać kolory garderoby?

2017-04-26
Czy nazywał Cię ktoś kiedyś Królewną Śnieżką? Masz jasną skórę, ciemne włosy i ciemne oczy? Jeśli tak to jesteś najprawdopodobniej typem urody, który określany jest jako zima. W artykule dowiesz się jakie kolory i wskazówki modowe pomogą Ci perfekcyjnie podkreślić tą porę roku.

Skóra biała jak śnieg, usta czerwone jak krew i włosy czarne jak heban. Ten opis z Królewny Śnieżki idealnie opisuje typ urody zima. Typowe dla tego typu są: jasny odcień skóry i ciemne włosy. To właśnie ten kontrast czyni kobietę - zimę tak interesującą. Piegi występują tutaj raczej rzadko. Kobiety zimy mają zazwyczaj oczy w kolorze niebiesko - zielonym, piwnym lub głęboko niebieskim. 

Test: Jestem typem urody zima czy jesień?

Masz ciemne włosy i oczy, ale nie jesteś do końca pewna czy jesteś typem urody wiosna czy jesień? Zrób łatwy test! Potrzebujesz do niego srebrną i złotą biżuterię. Stań przed lustrem i przyłóż sobie do twarzy najpierw złotą, a potem srebrną biżuterię. Przy którym kolorze Twoja twarz jest promienna i świeższa? Jeśli przy srebrnym to jesteś Zimą!

Kolory, które idealnie podkreślą urodę

foto gofeminin.de

Mroźny, orzeźwiający, zimowy dzień to najlepsza inspiracja do stworzenia palety kolorów dla tego typu urody. Idealnymi kolorami będą tutaj mocne, chłodne i intensywne kolory jak: lazurowy, różowy, szmaragdowy, a nawet cytrynowy. Także czysta biel i czerń są doskonałym wyborem, bo podkreślą kontrast pomiędzy jasną karnacją i ciemnymi włosami. Rada: trzymajcie się z dala od kolorów z żółtawymi podtonami. Będziecie wyglądały blado i ziemiście. Także brązowo - beżowe odcienie jak i delikatne, pastelowe kolory nie będą dobrym wyborem.

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-645.html?filter_node%5B1%5D=&filter_traits%5B1328790266%5D=1331144399&filter_producer=&filter_price=0-850&filter_traits%5B1331159583%5D=&filter_bestseller=&filter_promotion=

Wskazówki modowe dla typu urody zima

Jako typ urody zima świetnie wyglądasz w mocnych, zimnych kolorach. Także górne części garderoby, albo sukienki z graficznymi wzorami będą dobrym wyborem. Mniej ekscentryczną stylizacją, ale równie ciekawą może być All - in - Black - look, czyli cały outfit w kolorze czarnym, składający się z spodni, swetra i kurtki.

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-349.html?filter_node%5B1%5D=&filter_sizes=&filter_traits%5B1328790266%5D=1331161257&filter_price=0-300&filter_traits%5B1331160663%5D=&filter_traits%5B1331144381%5D=&filter_traits%5B1331144382%5D=&filter_traits%5B1331159583%5D=&filter_bestseller=&filter_promotion=&filter_producer=

Make up dla typów urody zima

Nasza rada to: sięgnij po szminkę! Najlepsze będą mocne, zimne kolory jak różowy, wiśniowy czy fioletowy. Razem z jasną karnacją i ciemnymi włosami nasz look Królewny Śnieżki będzie perfekcyjny. Przy makijażu twarzy pamiętaj, aby Twoja cera zawsze wyglądała na promienną i świeżą. Na co dzień stosuj niezbyt mocny makijaż oka, zaś wieczorem możesz już pozwolić sobie na ich mocniejsze podkreślenie.

A Ty, jakim typem urody jesteś? Zimą, czy inną porą roku? Czy znałaś wcześniej taki podział? Już teraz wiesz w jakie kolory powinnaś inwestować i w czym będziesz wyglądać korzystnie! Dlatego też zapraszamy wszystkie Panie Zimy do zakupów w naszym sklepie, gdzie znajdziecie buty i torebki w idealnych dla Was zimnych i mocnych kolorach! Merg.plzdjęcia: gofeminin.de
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel