Trend na jesień 2016: lateksowe spódnice!

2016-11-16
Trend ten powstał podczas mediolańskiego Fashion Weeku, a zawdzięczamy go młodej włoskiej projektantce, która nazywa się Gilda Ambrosio. Jest to jedna z najważniejszych trendsetterek modowych.

Zbyt ryzykownie i śmiało? Nie, jeśli góra naszej stylizacji będzie sportowa i założymy np. luźną bluzkę, sweter lub skromny biały t-shirt. Wtedy nasz look nadaje się do noszenia na co dzień! Wiele blogerek modowych naśladuje ten trend, pokażemy Wam kilka z nich:

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?

A Wy co sądzicie o tej spódnicy? Przekonałyście się do niej czy jest ona dla Was zbyt odważna? Jeśli nie zdecydowałyście się jeszcze to zapraszamy Was do zakupów w naszym sklepie merg.pl, u nas znajdziecie buty i torebki na każdą okazję!

Jakie buty nosić do lateksowej spódnicy?

Możliwości jest wiele. Możemy dopasować do niej zarówno czarne sportowe tenisówki, czarne klasyczne szpilki jak i czerwone botki na obcasie! Lateksowe spódnice są w większości przypadków czarne, więc wariacje kolorystyczne są zdecydowanie pożądane. Na jakie buty Wy się zdecydujecie? Oto kilka propozycji z naszego sklepu:

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel