Torebki wczoraj i jutro

2017-03-07
Torebki wczoraj i jutro
Torebki nie są tylko przedmiotem pory roku czy zachcianki kobiety ale często opowiadają niesamowite historię sławnych postaci czy stylistów, którzy sami je stworzyli. Są to It Bag lata 2017 roku. Mówi się, że torebki są największym i najlepszy przyjacielem kobiety. I rzeczywiście tak jest!

Jak Kelly di Hermes

zadedykowana pięknej księżniczce Monaco, po tym jak użyła jej jako ekran w celu ukrycia ciąży przed paparazzi w 1956 roku.

Warto wspomnieć również o Birkin – stworzona przez francuską maision dla samej Jane Birkin. Była to torebka na jedną z najbardziej okazjonalnych imprez okolicznościowych modelki.

Jak wyglądają torebki przyszłości?

Będą niezwykle ekstrawaganckie i pełne szału. Tego słonecznego lata będą królować wzory (krata, paski, kwiaty, kropki) i asymetria. Szałowo będzie również pod względem kolorów – mocna czerwień czy elektryczny granat ożywią nasze stylizacje!
Torebki zdobiące rękę Księżnej Diany były niezwykle eleganckie i subtelne. Nie było ani grama szaleństwa, a teraz? Stawiamy na odrobinę ekstrawaganckości!!!

Czy to oznacza, że z biegiem lat klasa idzie w zapomnienie i teraz akcesoria są tandetne? - Oczywiście, że nie! Najzwyczajniej na świecie z upływem czasu kobietom znudziła się monotonność kolorów, kształtów i wzorów. Każda kobieta ma w sobie trochę dzikiej natury, tak... Myślę, że to jest właśnie ten powód, którego wszystkie szukałyśmy.

[product_1][product_2][product_3][product_4] [product_5][product_6][product_7][product_8] [product_9][product_10][product_11][product_12]


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel