Torebki wczoraj i jutro

2017-01-30
Torebki wczoraj i jutro
Torebki nie są tylko przedmiotem pory roku czy zachcianki kobiety ale często opowiadają niesamowite historię sławnych postaci czy stylistów, którzy sami je stworzyli.

Mówi się, że torebki są największym i najlepszy przyjacielem kobiety. I rzeczywiście tak jest!

Jak Kelly di Hermes – zadedykowana pięknej księżniczce Monaco, po tym jak użyła jej jako ekran w celu ukrycia ciąży przed paparazzi w 1956 roku. Warto wspomnieć również o Birkin – stworzona przez francuską maision dla samej Jane Birkin. Była to torebka na jedną z najbardziej okazjonalnych imprez okolicznościowych modelki.

Jak wyglądają torebki przyszłości?

Będą niezwykle ekstrawagandzkie i pełne szału. Tego słonecznego lata będą królować wzory (krata, paski, kwiaty, kropki) i asymetria. Szałowo będzie również pod względem kolorów – mocna czerwień czy elektryczny granat ożywią nasze stylizacje! Torebki zdobiące rękę Księżnej Diany były niezwykle eleganckie i subtelne. Nie było ani grama szaleństwa, a teraz? Stawiamy na odrobinę ekstrawaganckości!!!

Czy to oznacza, że z biegiem lat klasa idzie w zapomnienie i teraz akcesoria są tandetne? - Oczywiście, że nie! Najzwyczajniej na świecie z upływem czasu kobietom znudziła się monotonność kolorów, kształtów i wzorów. Każda kobieta ma w sobie trochę dzikiej natury, tak... Myślę, że to jest właśnie ten powód, którego wszystkie szukałyśmy.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel