Torebka na pasek przeżywa swoją drugą młodość!

2016-08-25
Niezależnie czy spodnie dzwony, zamsz czy szerokie rękawy - w tym roku świętujemy powrót trendów z lat 80 tych! Obecnie także torebkę na pasek można znaleźć w sklepie. Przed kilkoma latami byłoby to nie do pomyślenia, jednak dzisiaj nosi to wiele dziewczyn.

?Winni? tego powrotu są takie domy mody jak: Chanel, Gucci i spółka, którzy wprowadzili do swoich nowych kolekcji małe torebki. Jednak zakończyli projektowanie staroświeckich modeli z poliestru i inwestują w skórzane wyroby.

Z czym zestawiać torebkę na pasku?

Torebki na pasku można nosić w każdej porze roku. Podczas zimy nosimy ją pod wełnianym płaszczem, w lecie dobrze prezentuje się do jeansowych szortów. Przez to, że torebkę tą można nosić praktycznie przez cały rok polecamy kupić ją w jak najbardziej optymalnym kolorze, aby można było zestawiać ją z resztą kolorów z naszej szafy. Poniżej zaprezentujemy Wam kilka ciekawych inspiracji z torebkami na pasku:

Może Wy pamiętacie ze swoich młodzieńczych lat takie torebki? A może Wasze mamy lub babcie miały taki model? Co sądzicie o tego typu torebce? Koniecznie podzielcie się z nami Waszą opinią!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel