Torebka Birkin za 338 000 Euro! Najdroższa torebka świata!

2017-06-07
338 000 Euro… co można by kupić za taką kwotę? Około 75 tysięcy najzwyklejszych koszulek, ponad 210 tysięcy kaw na mieście, ponad 600 urlopów na Majorce, albo jedną torebkę Birkin! Tak, dobrze przeczytaliście. Niewiarygodna suma i światowy rekord.

Torebka Birkin Himalaya: tak wygląda najdroższa torebka świata

Nie chodzi tutaj oczywiście o zwykłą torebkę Birkin, ale o model Himalaya Birkin. Jest to torebka, która została wyprodukowana tylko w 1-2 egzemplarzach. Przyczyną tego jest kosztowna technika i charakterystyczna metoda farbowania. Torebka ta zawdzięcza swoją nazwę Himalajom, których szczyt ma przypominać. Model ten wykonany jest z białej, matowej skóry krokodyla ze sprzączkami z 18 - karatowego złota. Uszy torebki obsadzone są dodatkowo 205 diamentami.

Licytowana torebka została wyprodukowana w 2014 roku. Jej poprzednik został sprzedany za 267 500 Euro. Nabywca modelu Himalaya jest na razie nieznany.

Także inne modele torebek Birkin są pożądane. Nazwa ich pochodzi od francuskiej aktorki Jane Birkin i są to absolutne klasyk. Można śmiało powiedzieć, że należą one do królowych torebek. Niestety za ten luksus trzeba zapłacić około 8 tysięcy euro.

Co sądzicie o cenie tej torebki? Waszym zdaniem jest warta tylu pieniędzy? W naszym sklepie znajdziecie torebki na każdą kieszeń, więc nie zwlekajcie i zobaczcie naszą ofertę. Zapraszamy merg.pl

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-akcesoria-damskie-645.html


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel