To, jakie nosicie buty wiele o Was mówi!

2016-09-01
Wygodne, seksowne czy po prostu pasujące do każdej okazji? Każda kobieta ma swoją ulubioną parę butów. Nasze buty mówią o nas więcej, niż mogłoby się wydawać! Tutaj dowiecie się, co Wasze ulubione buty o Was mówią.

1. Klapki/ japonki

Jeśli klapki / japonki są Waszymi ulubionymi butami jesteście absolutnymi miłośnikami lata. Poza tym lubicie jednocześnie wygodę i styl. Tego typu obuwie pasuje idealnie do letnich sukienek.

2. Szpilki

Nosząc szpilki przykładacie dużą wagę do tego, jak widzą Was inni ludzie. Wyglądają naprawdę seksownie, a wysoki obcas wydłuża nogę i wyszczupla sylwetkę. Odwaga i pewność siebie to przy takich butach konieczność.

3. Tenisówki

Jeśli nosisz tenisówki to znaczy, że lubisz styl casual i cenisz sobie wygodę. Jesteś luźnym i otwartym człowiekiem, a Twoje cele są jasno określone.

4. Baleriny

Baleriny to połączenie wygody i seksownego looku. Podkreślają kobiecość każdej z Nas i idealnie pasują do wszystkich stylizacji.

Które buty są Waszymi ulubionymi i czy opis zgadza się z Waszym charakterem? Wszystkie modele Waszych ulubionych butów znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów na merg.pl :)zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel