To będą nosiły modne kobiety tej jesieni.

2016-07-25
Za oknem piękna pogoda, ale czas pomyśleć już o zimowej garderobie. Jeśli chodzi o ubrania warto już wcześniej wiedzieć co będzie modne w nadchodzącym sezonie jesień zima 2016/2017.

Podczas gdy my nosimy jeszcze letnie ubrania, dla świata mody nadchodzi już jesień. Internet codziennie zalewa fala nowych trendów z aktualnych kolekcji na jesień/zimę 2016/2017. W naszym artykule przedstawimy Wam najważniejsze modowe trendy na nadchodzący sezon.

Pudrowe kolory będą dominowały w jesiennych i zimowych trendach!

Delikatne i łagodne kolory będą najmodniejsze tej jesieni i zimy 2016/2017! Zamiast mocnych kolorów i kontrastów jak w poprzednich latach, dużą rolę w stylizacjach jesiennych i zimowych będą odgrywały delikatne, subtelne i wyszukane kolory.

pudrowe kolory to hit jesień 2016

Absolutnym ulubieńcem projektantów jest kolor różowy w różnych odcieniach- od brudnego różu po liliowy, przez jagodowe tony, aż do jasnego pudrowego różu i kolorów nude. Kolory te można zestawiać z innymi mocniejszymi kolorami takimi jak bordowy, szary, butelkowa zieleń i czarny.


Spokojne odcienie różu, brązu i beżu powodują dobre i zdrowe samopoczucie. Za świeży wygląd odpowiadać będą jasne, niebieskie tony i delikatne szaro-zielone odcienie. Modnymi kolorami na sezon zima/ jesień 2016/2017 będą 3 znane i modne już od kilku sezonów kolory: czarny, czerwony, i intensywny niebieski.

Zamiast gładkich i śliskich materiałów modne będą miękkie dzianiny z włochatego, obszernego i grubego pluszu.


zdjęcia: grafika Google, gofeminin.de
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel