Tenisówki z pomponami - hit roku 2017!

2017-03-14
Od dawna wiadomym jest, że białe tenisówki to hit i każdy powinien mieć je w swojej szafie. Tak było do teraz. Jednak w tym roku zostały one unowocześnione i dodano im przesłodki pompon. Modele te okazały się być wielkim hitem 2017 roku i sprzedają się „jak świeże bułeczki”.

Nowe modele tworzone są z różnych materiałów, a jedyną rzeczą, która się nie zmienia jest gumowa podeszwa. Najczęściej wybierane kolory to: jasne, różowe tony, jasny szary, nude, ale także mniej kobiece khaki i czerń. Warto pamiętać jednak, że główną atrakcją tych butów jest ten miękki, futrzasty pompon. Czasami jest on jednokolorowy, czasami dwu - możemy spotkać różne wariacje.

Buty te można stylowo zestawiać. Są dwie główne reguły, których powinnyśmy się trzymać:

1. Pozostajemy w tym samym świecie kolorów co nasz pompon i nie dajemy mu zbyt wiele uwagi
2. Bawimy się kontrastami i zestawiamy zupełnie inne materiały i kolory ze sobą dla podkreślenia przeciwieństwa.
Może to być jeansowa spódnica midi i czerwona bluzka, okulary nerdy i chustka na szyję, a do tego tenisówki z pomponem. Ewentualnie beżowe spodnie Paperbag i kremowy golf, a do tego klasyczny trench w kolorze nude.

Co sądzicie o tenisówkach z pomponami? Macie już je w swojej szafie? Jeśli jeszcze nie to koniecznie zamówcie je już teraz, bo są one bestsellerem roku 2017. Znajdziecie je w naszym sklepie. Zapraszamy, merg.pl.zdjęcia: grafika Google

W Merg znajdziecie wiele butów z pomponami, nie tylko tenisówki:

https://www.merg.pl/search.php?text=pompon
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel