Tenisówki do biura? Dlaczego nie!

2017-07-21
Nie masz dzisiaj ochoty na sandały, czółenka czy szpilki? Zatem nałóż swoje trampki!

Tenisówki do biura - rady

Na wstępie warto zaznaczyć, że nie w każdym biurze tenisówki są mile widziane i dozwolone. Jeśli Twój szef wprowadził oficjalnie panujący dresscode to niestety musisz się go trzymać, a jeśli panuje dowolność stylizacji (oczywiście w granicach normy) to możesz od czasu do czasu wybrać tenisówki, zamiast szpilek. Ważne: uważaj przy wyborze trampek, aby były one zadbane i czyste. Różnokolorowe albo dziurawe tenisówki z czasów Twojego młodzieńczego buntu powinnaś raczej zostawić w domu. Elegancko wyglądać będą jednokolorowe trampki w bieli lub czerni. Kluczem do odpowiedniego, biurowego looku jest minimalizm.

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sportowe-Trampki-201.html

Co powinnaś nosić do tenisówek w biurze?

Eleganckie sukienki, spódnice midi, spodnie culottes czy cygaretki będą świetnym wyborem do tenisówek. Do tego długi blezer, płaszcz lub skromna, biała (ewentualnie jasnoniebieska) bluzka. To zagwarantuje Ci prawidłowy look.

A Wy, chętnie nosicie tenisówki? Zdarza się, że wybieracie je do pracy? Warto pamiętać, że trampki to od lat jedne z najmodniejszych i najczęściej kupowanych butów! W naszym sklepie znajdziecie wiele jednokolorowych modeli tenisówek idealnych do biura. Jesteście ciekawe? Zapraszamy, merg.pl

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sportowe-Trampki_Buty-Lifestyle-917.html?counter=1


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel