Tendencje zimowe 2017

2017-03-01
Kobiece czy rygorystyczne? - znajdź z nami swój prawdziwy styl i daj się porwać fantazji kolorów i wzorów!
Dla świata mody jest to zdecydowanie okres wielkich powrotów. Oprócz paska, kombinezonu i garnituru wracają do nas buty ze standardowym czubem w szpic, które zdominują wszystkie tendencje zimy 2017!

Mood austerity

przylegające, prawie jak druga skóra, odzwierciedlające kształt kobiecej łydki. Ich poważny wygląd sprawia, że wyglądają jak niezwykłe dzieła sztuki. Obcasy przypominają rzeźby, ale nie tylko wysokości przyprawiające o zawrót głowy – rygorystyczny styl jest idealnie pasujący również do mokasynów ze średniej wysokości obcasem.

Kobieca ciemność

romantycznością tej pory roku są kozaki oryginalnie sznurowane. W tej tendencji – największym hitem jest koronka i haft z motywem kwiatów. Różnego rodzaju kokardy i akcesoria wzbogacają niezwykłość tego modelu butów.

Patchwork multicolor

niezwykły świat mody odkrywa niezwykłe kolory takie jak pomarańcz i fiolet, lubi grać w mieszanie aksamitu, veluru, satyny i tkanin technicznych. Efektem końcowym jest akcesorium z charakterem, który zdominuje każdy outfit.

Jesteście zdziwione? Możecie zauważyć, że moda lubi ryzykować i kombinować – podobnie jak kobiety, dlatego zdaj się na siebie i odnajdź swoją oryginalność!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel