Te wzory mają w swojej szafie wszystkie modne kobiety! Czy Ty też?

2017-06-26
Lato, słońce, plaża, morze i chłodny drink pod palmami. Chciałabyś, aby ten urlop nigdy się nie skończył? Można go zatrzymać w pamięci! Tropikalne printy jak palmy, kwiaty hibiskusa czy egzotyczne owoce - ubrania z takimi motywami są teraz w trendzie!

Nie tylko dzięki tropikalnym wzorom, lecz także kolorowym topom, sukienkom itd. mamy lepszy humor i czujemy lato. Warto więc wybierać kolorystykę odpowiednią dla danej pory roku - zrezygnujmy ze smutnych czerni, granatów i szarości! Stawiajmy na żywe odcienie!

Jak zestawiać tropikalne printy?

Dobra wiadomość dla wszystkich sceptyków: Pomimo wzoru rzucającego się w oczy i mocnych kolorów tropikalne printy świetnie integrują się z resztą garderoby. Luźne topy z palmami czy kwiatami można śmiało zestawiać z szortami. Do tego wygodne espadryle lub sandały w stylu boho. To będzie idealny, wakacyjny look!

A Wy, na jakie wzory najchętniej stawiacie latem? Czy wolicie monochromatyczny styl? Niezależnie od Waszych preferencji w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy więc na merg.pl po wakacyjne buty i torebki!

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie-100.html
https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-akcesoria-damskie_Na-ramie-717.html


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel