Super modelki po pracy: najlepsze outfity w sierpniu

2018-08-06
Super modelki po pracy: najlepsze outfity w sierpniu
Wszystkie schwytane stylizacje i stroje naszych ulubionych supermodelek.

Są wszędzie. Mieszkają między Nowym Jorkiem a Los Angeles, ale często podróżują do Europy w pogoni za pracą. Nigdy nie przegapią Coachelli lub Burning Man, ale Nowy Rok spędzają na Karaibach, a 4 lipca w domu Taylor (Swift). Mówimy o modelkach nowego pokolenia, które znajduje się w połowie drogi między gwiazdami społecznymi a it-girl, wszystkie koncentrują się na stylu i osobowości, ostatecznie porzucając obraz zwykłych modelek, aby osiągnąć status prawdziwych ikon 2.0.

Na początku była to każdemu dobrze znana Cara Delevingne, ale coraz więcej młodych modelek dochodzi do ekskluzywnego klubu "It-models Club".

Najlepsze przyjaciółki takie jak Gigi Hadid (a następnie młodsza siostra Bella) i Kendall Jenner, anioły Victoria's Secret czyli Taylor Hill, Stella Maxwell, Kaia Gerber e Lottie Moss, wstępni spadkobiercy znaczącego dziedzictwa genetycznego i gospodarczego. Łącznie - spośród wszystkich - ponad 100 milionów obserwujących.

Łatwo sobie wyobrazić, jak bardzo wyżej wspomnianym paniom zależy na własnym wizerunku, zwłaszcza gdy jest on nieustannie dzielony z całym światem. Nie jest ważne czy są one skierowane na zajęcia pilates'u, na drinka z chłopakiem lub na zakupy z przyjaciółmi: dla nich zawsze jest dobra pora na bajeczny i fascynujący wygląd. Zebraliśmy najciekawsze stylizacje, które ostatnio zaprezentowały, aby stały się źródłem inspiracji (a nie krytyki!) dla wszystkich innych młodych kobiet.zdjęcia: grafika Google, GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel