Stylizacja COMBO, którą noszą wszystkie modne kobiety tej zimy!

2016-12-20
Kiedy na dworze nastaje naprawdę zimny dzień wszystkie osoby związane z modą zadają sobie pytanie „Co założyć, aby mimo to wyglądać modnie?”. Każdego roku są stylizacje bardziej i mniej modne, tak jest i tej zimy! Stylizacyjnym kombo możemy nazwać: puchową kurtkę + mom jeans + botki!

Chociaż kurtka puchowa jest ciepła, to wyglądamy w niej zawsze pulchnie, ale nie warto zastępować jej czymś innym! Na rynku znaleźć można wiele modeli od jaskrawych przez klasyczne kolory. Do tego luźne mom jeans (jeansy w stylu mamusiek czyli hit lat 80/90) w kolorze niebieskim i mocne botki najlepiej z obcasem słupkowym.

+ 100 modowych punktów do atrakcyjności! My to kochamy!

A Wy co sądzicie o tym kombo stylizacyjnym? Podoba Wam się taka stylizacja czy raczej nie? A może same chodzicie tak ubrane i nawet nie byłyście świadome atrakcyjności swojego outfitu? My musimy przyznać, że ta stylizacja jest jedną z naszych ulubionych! Jeśli jednak nie posiadasz jeszcze w swojej kolekcji tych modnych botków to zapraszamy do zakupów w naszym sklepie merg.pl!zdjęcia: grafika Google, GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel