Styl sportowy - nie tylko na siłownię, lecz również na spacer i na miasto

2016-08-02
Prawda jest taka, że moda nie zawsze jest wygodna. Jedna ze słynnych wypowiedzi, pochodząca z uwielbianego filmu o modzie ?Diabeł ubiera się u Prady? przekornie mówi nam, że w modzie nie ważne jest to jak się czujemy, lecz jak wyglądamy. Jednakże czy naprawdę warto codziennie poświęcać swoje dobre samopoczucie, a czasami nawet i zdrowie, tylko po to, aby każdy widział, że znamy najnowsze trendy lansowane przez wielkich projektantów i topmodelki?

Przecież nie trzeba codziennie wybierać kilkucentymetrowych szpilek aby móc poczuć się kobieco i pięknie ? czasami warto zainteresować się stylem sportowym. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Dresy

Najważniejszy jest wygodny, ciekawy, dobrze dobrany oraz wykonany z najwyższej jakości materiałów dres. Cóż, zapewne większość osób stwierdzi, że owszem, dresy są fajne i bardzo komfortowe ale jedynie, gdy mamy je na sobie w naszych własnych czterech kątach. To prawda. Jednak obecnie, styl sportowy stał się na tyle szerokim pojęciem, że wyjście na miasto w dresie nie stanie się zbrodnią popełnioną przeciwko modzie Spokojnie możecie nam uwierzyć na słowo. Największe gwiazdy modelingu, telewizji lub blogerki, w trakcie załatwiania codziennych spraw, takich jak zakupy, wybiera właśnie klasyczny szary, dres. Jeżeli szarość jest kolorem, który nie podoba Ci się, lub nie pasuje do Twojej urody, wystarczy wówczas postawić na klasyczną czerń. Ten klasyczny kolor dobrze wygląda na każdej sylwetce, bez względu na to jaki rodzaj ubrania masz na sobie. Natomiast dla bardziej odważnych podpowiadamy, że można poeksperymentować i zestawić stonowaną górę z ciekawym, wzorzystym dołem, lub odwrotnie.

damskie czarne i szare dresy

Buty to podstawa sportowego stylu

Podstawą, bez której nie można mówić o stylizacji utrzymanej w stylu sportowym, są buty. Tak, to coś, co kocha każda kobieta ! Ale jak już wspominaliśmy, nie ma potrzeby aby codziennie męczyć nasze nogi oraz kręgosłup w bardzo wysokich obcasach. Jeżeli wybierasz się na zwykły spacer ze swoją drogą pociechą, bądź ulubionym zwierzakiem szpilki będą najzwyczajniej w świecie niepraktyczne, może nawet okazać się, że będziesz wyglądać w nich groteskowo ? a właśnie takiego efektu każda z nas chce uniknąć. Dlatego też postaw na adidasy lub trampki. Buty na płaskiej podeszwie zapewnią Ci wygodę. Możesz również zestawić dresowe rurki z balerinami!

Torebki

Jednakże, cóż zrobić, kiedy dobierzemy już całą stylizację, a nadal będzie brakować jednej z najważniejszych rzeczy?. W kwestii torebek panuje tu całkowita dowolność. Zarówno w obecnym sezonie, jak również w nadchodzącym, torebki łączymy z ubraniami bez trzymania się jakichkolwiek reguł. Warto zauważyć, że stonowany dres staje się idealnym tłem do wyeksponowania nowo nabytej torebki lub butów. W zależności, od tego, czy lubimy pojemne kuferki oraz shopperki na ramię, zestawimy dodatki według naszej wyobraźni i pomysłowości.

Sportowy styl tylko dla młodych - MIT obalony

Niewątpliwie styl sportowy jest kojarzony jedynie z młodymi osobami, jest to mit, który już dawno temu powinien zostać obalony. Jeżeli zależy Ci na wygodzie podczas załatwiania spraw na mieście, lub chcesz się zrelaksować na świeżym powietrzu, powinnaś przełamać się i wypróbować dres. Jeżeli raz spróbujesz, to niewątpliwie go pokochasz! Gwarantujemy, że wygodne, materiałowe spodnie połączone z ulubioną koszulką i wygodnymi butami, staną się Twoją ulubioną stylizacją.zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel