Streetstyle trend: dziurawe jeansy w stylu Marleny Dietrich!

2017-03-27
Dość niedawno mieliśmy do czynienia ze spodniami Two - Tone - Jeans, jednak teraz scena uliczna przyjęła nowy trend i są to dziurawe spodnie w luźnym stylu Marleny Dietrich (niemiecka aktorka).

Do kostki, szerokie i podziurawione jak szwajcarski ser - to właśnie trend, który możemy spotkać teraz na ulicach modowych metropolii. Graficzne elementy, objętości i zaskakujące formy cięć ubrań grają dużą rolę przy tworzeniu stylizacji z tymi spodniami.

Dzięki takim trendom uświadamiamy sobie, że modę należy rozumieć nie jak biznes, lecz jak sztukę. Często ciężko jest zdecydować się, które ubrania nadają się do noszenia na co dzień, a które są już artyzmem. Warto tutaj wspomnieć o fashionistce Rejina Pyo, której instagram może zainspirować wiele kobiet. Oto kilka jej stylizacji:

Co sądzicie o tych spodniach? Czy według Was to jeszcze moda czy już przesada? Jeśli jednak zdecydujecie się na taki trend to zachęcamy Was do zakupu równie modnych butów, które znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google, rejinapyo/instagram@theperals.kw/imstagram@streetrends
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel