Sensowne buty na śnieg i błoto? Kalosze!

2017-01-28
Stare przysłowie mówi: „Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednia odzież”. Zamiast więc narzekać na obecną pogodę powinniśmy zastanowić się jakie buty wybrać na uliczne błoto pośniegowe? Odpowiedź jest oczywista - gumowce!

Przez długi czas kalosze wybierane były tylko przez dzieci - do skakania po kałużach i przez ogrodników - do grzebania w ziemi. Hitem stały się dopiero, gdy w 2005 roku Kate Moss pojawiła się w nich na Festiwalu Glastonbury. Idealne na deszczową pogodę, topniejący śnieg czy do sklepu po bułki.
Foto: Getty Images

[product_1][product_2][product_3][product_4] [product_5][product_6][product_7][product_8] [product_9][product_10][product_11][product_12]

Decydując się na kalosze warto postawić sobie pytanie - z czym je nosić? Sukienka mini i gołe nogi niczym Kate Moss to dobra opcja, ale na pewno nie na zimę. Lepszym wyborem będzie sweter i jeansy skinny. Na wiosnę zaś proponujemy sukienkę, ciepłe rajstopy i wodoodporne kalosze - błoto pośniegowe stanie się znośniejsze!

Zdarza się Wam nosić kalosze zimą? My uważamy, że na obecną chlapę to najlepszy wybór! U nas znajdziecie wszystkie atrakcyjne modele! Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel