Powrót dziecka do szkoły - jakie buty kupić?

2016-08-22
Podręczniki i zeszyty kupione, tornister szkolny już prawie spakowany - teraz brakuje nam tylko ciekawej stylizacji naszego dziecka do szkoły, aby nasza pociecha mogła pierwszego dnia zajęć błyszczeć. Przedstawimy kilka naszych propozycji jakie buty wybrać dla swojego syna lub córki do szkoły.

CHŁOPIEC

Buty dla chłopca przede wszystkim muszą być sportowe i luzackie, aby wyścigi z kolegami w drodze do szkoły nie stanowiły żadnego problemu. Nasze ulubione buty to:

DZIEWCZYNKA

Dla dziewczynki proponujemy również sportowe buty, aby była przygotowana na każdą szkolną przygodę. Naturalnie buty powinny być w jakimś dziewczęcym kolorze - kolor różowy od zawsze był, jest i pozostanie ulubionym kolorem w dziewczęcej szafie. Zatem proponujemy Państwu:

Kolory

Tradycją jest, że kupujemy rzeczy w niebieskim kolorze dla chłopca, a w różowym dla dziewczynki, ale istnieje wiele neutralnych kolorów, które nie są przypisane do żadnej płci, są to np.: żółty, zielony, biały, kremowy.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup butów do szkoły dla swojego dziecka zapraszamy do zakupów w merg.pl :)zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel