Plecaki - idealne do szkoły i uczelnię

2016-08-29
Plecaki - idealne do szkoły i uczelnię
Wrzesień już za chwilę, już za moment ? nadchodzi czas powrotu do szkół, a już w październiku studenci powrócą na swoje uczelnie. I chociaż torba na ramię jest niezwykle popularna, to potrafi czasem być po prostu niepraktyczna. Dlaczego? Ponieważ pakując do niej książki, notatnik, potrzebne drobiazgi, zwiększa się jej ciężar, a przez to również obciążenie naszego kręgosłupa.

Nie obciążaj jednego ramienia przez długi czas 

Długotrwałe obciążanie jedynie jednego ramienia, może w przyszłości skutkować bólem pleców, a w skrajnych przypadkach, nawet wadami postawy. I chociaż młode kobiety i dziewczyny uwielbiają kupować torebki, czują się z nimi kobieco i modnie, to może warto poszukać innego rozwiązania?

Plecaki są w modzie 

Jeżeli cenisz sobie modę i wygodę, a dodatkowo, zależy Ci na ciekawych projektach i stylizacjach, nie musisz każdorazowo decydować się na inną torbę do szkoły. Doskonałym wyborem będzie plecak! I chociaż plecaki nieuchronnie kojarzą nam się z godzinami spędzanymi w szkole i ciężkimi książkami, to od kilku sezonów zdobywają serca nie tylko uczniów, lecz również blogerek i celebrytek.

Największą popularnością cieszą się plecaki. Swoim kształtem mogą bezpośrednio odwoływać się do projektów, na jakich są oparte te klasyczne, szkolne plecaki, lecz równie często można spotkać również projekty plecaków - worków i plecaków - kostek.

Zalety plecaków 

Główną zaletą plecaków jest fakt, iż mogą nam służyć równie długo, jak torebka ? wystarczy jedynie odpowiednia pielęgnacja. Ponadto są one naprawdę modne. Natomiast plusem, który stawia plecak ponad szkolną torbą jest fakt, że dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru staje się on znacznie mniej odczuwalny i szkodliwy dla naszego zdrowia.

Klasyczny plecak, lub kostka czy worek doskonale sprawdzi się w wielu stylizacjach. Jeżeli na co dzień cenisz sobie styl sportowy ? wygodne obuwie i nieśmiertelne jeansy lub dresy, to zdecyduj się na opcję klasyczną. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym możesz ożywić swoje stylizacje. Natomiast, jeżeli zależy Ci na eleganckim wyglądzie, kobiecych akcentach, to doskonałą opcją może okazać się plecak-worek. Jego projekt, nawiązujący do stylu boho nada każdej stylizacji ciekawego i niepowtarzalnego charakteru. Fanki rockowego wyglądu, ciężkich butów i ciemnych ubrań powinny wybrać plecak-kostkę odwołujący się swoim charakterem do popularnych kilkanaście lat temu materiałowych plecaków noszonych głównie przez mężczyzn.

Plecak, nawet jeżeli studiujesz, może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ łączy dwie najważniejsze cechy ? jest modny i wygodny. Dzięki różnorodnym wariantom

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel