Pink Yarrow, Greenery, Pale Dogwood i Niagara - komu pasują te kolory?

2017-05-24
Pink Yarrow, Greenery, Pale Dogwood i Niagara - to są najważniejsze trendy kolorystyczne 2017 roku. Na palecie kolorów łatwo jest wskazać na te ciekawe odcienie, gorzej jest jednak, kiedy musimy zdecydować się na ubranie. Niestety nie wszystkie kolory pasują każdemu i warto wiedzieć, które tony powinniśmy wybierać do koloru naszych włosów czy skóry.

Greenery

Kolor ten pasować będzie do kobiet o jasnych, blond włosach i ciepłym odcieniu skóry. Ciepłe kolory będą tu idealnym wyborem. 

Niagara

Kolor włosów: czerwony, czerwono - brązowy, średni blond i ciemny blond. Kolor skóry ciepły. Kobietom o tych cechach wyglądu pasować będzie kolor Niagara i wszystkie odcienie, które kojarzą nam się z jesienią. 

Dogwood

Jeśli Twoje włosy są kolory popielatego blondu lub brązu, a Twoja skóra jest w chłodnym odcieniu to idealnie pasować będzie do Ciebie kolor Dogwood. Wszystkie pastelowe tony będą strzałem w dziesiątkę!  

Pink Yarrow

Twoja skóra jest bardzo jasna? W takim razie pasować będą Ci wszystkie mocne i rzucające się w oczy kolory! Szmaragdowy, cytrynowy? Do wyboru, do koloru.
Jaki kolor Tobie pasuje? Greenery, Niagara, Dogwood, a może Pink Yarrow? Jeśli jeszcze nie masz w swojej szafie butów lub torebki w tym kolorze to zachęcamy do zakupów w naszym sklepie merg.pl zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel