Pierwsza randka! Buty mężczyzny mówią o nim dużo!

2016-07-25

W końcu randka? Ulubiona sukienka i baleriny wystarczą? A może lepiej szorty i sandały? Najważniejsze aby czuć się piękną i wolną w ubraniu. Jak jest właściwie u mężczyzn? Na pierwszy rzut oka jego ubrania mogą wiele powiedzieć. Przedstawimy Wam kilka propozycji:

1. Trapery/ buty trekkingowe

Na szczęście z takim człowiekiem nie będzie nudy! Chłopak w takich butach nie potrafi usiedzieć w spokoju, ciągle ma nowe pomysły. Lubi spędzać czas w swoich ulubionych miejscach i ma zawsze dużo wolnego czasu. Najciekawszym pomysłem na randkę jest wyjście na kajaki lub improwizowany piknik- ważne, aby było to spontaniczne.

męskie buty trekkingowe

2. Mokasyny

Wiele kobiet uważa, że buty te wyglądają bardzo męsko. Idealne buty na luźny i romantyczny wieczór we dwoje nad wodą. Najlepszym miejscem na randkę będzie jacht lub jakiś ciekawy bar.

mokasyny męskie

3. Eleganckie pantofle

Mężczyzna nakładając te buty na pewno jest stylowy. Najlepszym miejscem na randkę jest naturalnie restauracja lub jakiś inny szykowny lokal gastronomiczny.

buty męskie wizytowe pantofle

4. Japonki

Mężczyzna wybierając te buty kieruje się albo upałem, albo ambicjami surfera. Plaża lub alternatywnie piknik na brzegu morza- taki mężczyzna tutaj chętnie poszedłby na randkę.

klapki japonki męskie

5. Krótkie sznurowane półbuty

Mężczyźni, którzy noszą taki typ buta są przede wszystkim sympatyczni i towarzyscy. Cenią sobie wygodę. Preferuje długie spacery z przerwami na kawę w nastrojowej kawiarni.

półbuty męskie

6. Buty sportowe

Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że człowiek w takich butach ceni sobie wygodę i luz. Najlepszym pomysłem na randkę jest aktywność- park wspinaczkowy , basen lub tenis. Najważniejsze, że z takim człowiekiem nuda nam nie grozi.

sportowe męskie buty
zdjęcia: grafika Google, gofeminin.de
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel