Piekielnie czerwona szminka i czarna suknia – idealna stylizacja na walentynki 2017!

2017-02-14
Gwarancja elegancji i atrakcyjnego wyglądu na tegoroczne święto zakochanych. Intensywna czerwień ust i głęboki odcień czerni – to wygrywająca kombinacja na to wyjątkowe święto jak i na inne tego typu okazje. Uwodzicielska ale nie nadmiernie, elegancka ale nie banalna.

Z jednej strony, „mała czarna”jest ikoną kobiecej garderoby - jest w stanie podnieść na duchu każdą kobietę. „Nie jest się nigdy przesadzoną ani nie na miejscu w czarnej zwykłej sukience” - wyznała otwarto nawet Karl Lagerfeld. „Czerń można nosić w każdym momencie, w każdym wieku i na każdą okazję, czerń jest niemal niezbędna w szafie płci pięknej” - stwierdził odważnie i stanowczo Christian Dior.

Co do czerwieni – chyba nie ma na ziemi osoby, której czerwień nie kojarzyłaby się z miłością, namiętnością i uwodzeniem. Oczywiście, jakakolwiek szminka, pomadka czy błyszczyk wygląda idealnie na pełnych i kształtnych ustach. A czerwień? Czerwień wygląda olśniewająco na każdych ustach. Jest to kolor, który nadaje kobiecości i elegancji. Jeżeli masz małe usta – nie przejmuj się, intensywny kolor czerwieni nada im kształtu przy pomocy konturówki!

W dwóch zdaniach – jak co roku w walentynki, króluje czerwień, ale teraz łączymy ją z głębokim odcieniem czerni. Życzymy Wam, żeby Waszym drugim połówkom opadła szczęka z wrażenia!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel