Perfekcyjny outfit do biura

2017-04-05
Jeśli chcielibyśmy sobie wyobrazić typowo biurowy outfit to przed oczami mielibyśmy jasnoniebieską koszulę, kamizelkę lub sweter, skromne spodnie i elegancki płaszcz. Brzmi dosyć … nudno, nieprawdaż? Ale przy użyciu odpowiednich zasad możecie uczynić swój look niebanalnym i olśniewającym!

W biurze obowiązuje pewna etykieta, jednak nie oznacza to, że musimy wyglądać nudno! Klasyczne elementy garderoby jak szary płaszcz czy jeansy można całkiem łatwo zestawić z kilkoma rzucającymi się w oczy rzeczami. Obecnie modne: Bluzki z długimi rękawami. Na bluzkę proponujemy założyć kamizelkę bezrękawnik. Zapamiętaj: śliczna góra garderoby + szykowna góra garderoby zagwarantują sukces Twojej stylizacji! 

Jeśli chodzi o jakieś wzory to spokojnie możesz się nimi bawić (najlepiej pionowymi paskami). Uważaj jednak, żeby Twoja stylizacja nie była zbyt kolorowa i nadawała się do biura.

Co sądzicie o tej stylizacji? Na co Wy stawiacie ubierając się do biura? Jeśli szukacie nowych inspiracji to w ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele butów i torebek, które idealnie będą nadawać się do takich stylizacji. Zapraszamy, merg.pl

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki_Botki-klasyczne-879.html


zdjęcia: IMAXTREE
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel