Perfekcyjne outfity na festiwale 2017!

2017-06-07
Od niedawna w Polsce i na całym świecie rozpoczęły się różnego typu festiwale. Lato jest idealną porą roku do tego typu wydarzeń, ale pewnie zastanawiacie się co jest modne na takich imprezach. Dzisiaj pokażemy Wam najlepsze stylizacje, które możecie naśladować podczas festiwali w 2017 roku! Ciekawe?

Każdego roku wszystko zaczyna się w Kalifornii na festiwalu Coachella, gdzie obecnych jest wiele gwiazd sceny muzycznej i telewizyjnej, a także największe blogerki modowe. Wszystkie stylizacje są pod ostrzałem. Zauważalnymi trendami były: mieszanka ubrań boho lub koronkowych sukienek z rockowymi detalami. styl festiwalowy

Najważniejsze jest jednak, aby podczas festiwalu czuć się dobrze i swobodnie, a nie obsesyjnie kontrolować swój wygląd. Outfit powinien być przede wszystkim wygodny i nieskomplikowany. Odrobina stylu hippisowskiego powinna być zachowana w stylu etno.

Każdy doświadczony uczestnik festiwali wie, że w Polsce różnie bywa z pogodą, dlatego też warto pamiętać o kaloszach i płaszczu przeciwdeszczowym! Pozostałe wyposażenie także jest mile widziane, nie zapomnijcie więc o namiocie, śpiworze, matach i innych potrzebnych rzeczach.

A Wy, planujecie wyjazd na jakiś festiwal w tym roku? Jak tak to jaki? Podzielcie się z nami Waszymi wakacyjnymi planami! Jeśli jednak jeszcze nie macie skompletowanej wakacyjnej „wyprawki” to zapraszamy Was do naszego sklepu, gdzie znajdziecie buty i torebki idealne na każdą imprezę i warunki pogodowe! Merg.pl

https://www.merg.pl/search.php?text=&menu_alt%5B1_1%5D=100&traits_alt%5B1331160663%5D=1331160802


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel