Pastelowy trend - tego lata prawdziwi mężczyźni noszą różowy

2017-06-07
Różowy - czy komukolwiek ten kolor skojarzył się z mężczyzną? Na pewno nie! Model Eric Rutherford przełamuje ten stereotyp i pokazuje w jaki sposób mężczyzna może nosić róż. Elegancka marynarka w delikatnym odcieniu różu - męsko i z klasą. Pamiętajcie: ważne jest, aby w zestawianiu stawiać na kontrasty!

Dziewczęcy róż - jak go nosić?

Na wstępie chcemy napisać, że stereotypy dotyczące kolorów, które pasują do określonych płci jest passé. Kobiety noszą biało - niebieskie pasiaste koszule z pewnością siebie. Dlatego też mężczyźni mogą świetnie prezentować się w odcieniach różu. Najważniejsze jest dobre samopoczucie, luz i dystans do siebie! Najlepiej zestawiać go z bielą, czernią i kolorem jeansowym. Główna zasada brzmi: tylko jeden różowy element. Uważajcie także, aby stylizacja nie była zbyt kolorowa!

A Wy Panowie, nosicie różowy? Uważacie, że ten kolor pasuje do mężczyzn czy różowy jest tylko i wyłącznie przypisany do kobiet? Jeśli jednak odważycie się na taki outfit to zapraszamy Was do naszego sklepu, gdzie znajdziecie buty i dodatki w stonowanych kolorach - idealnie pasujących do różu! Merg.pl

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Meskie_Polbuty_Polbuty-Wizytowe-876.html


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel