Oscary 2017 - najpiękniejsze i najgorsze stylizacje. Co nas zaskoczyło w kreacjach gwiazd?

2017-02-28
Minionej nocy cały świat spoglądał na Hollywood po raz 89 podczas rozdania Oscarów. Jednak nie ma co ukrywać największym zainteresowaniem cieszyły się kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Dla wszystkich, którzy nie mogli oglądać Gali przygotowaliśmy zbiór najpiękniejszych i najgorszych naszym zdaniem stylizacji!

5 najpiękniejszych stylizacji:

1. Z pewnością jest to nasza ulubiona stylizacja Oscarów 2017: Jessica Biel w złotej sukni od Kaufmana Franco. Do tego piękna kolia od Tiffany i dzięki temu mamy zjawiskową kreację. 

2. Podczas Oscarów 2017 złoto było naprawdę rozchwytywanym kolorem. Emma Stone - zdobywczyni Oscara także pięknie prezentuje się w sukience Givenchy. 

3. Hally Berry w sukience od Versace i do tego afro. Kochamy to! 

4. Emma Roberts wygląda w swojej wieczorowej kreacji od Armaniego i czerwonych włosach zupełnie jak diva z lat 40tych.

5. Nicole Kidman również w kreacji od Armaniego - do sukienki w kolorze nude wybrała szminkę w kolorze krwistej czerwieni. 

5 najgorszych stylizacji:

1. Coś tutaj nam nie gra. Dakota Johnson w kreacji od Gucci niestety zakryła wszystkie atuty swojej figury… Do tego ta fryzura. My jesteśmy na nie! 

2. Michelle Williams w sukience od Louis Vuitton prezentuje się bardzo blado. Rozjaśnione włosy, jasna karnacja i biało - czarna sukienka powodują, że nie wygląda to korzystnie. 

3. Ryan Gosling to prawdziwe ciacho, przyzna to każda z nas. Niestety ta koszula w falbanki to był zły wybór i teraz śmieje się z niego cały internet. Ehh, wystarczyło zdecydować się na zwykłą białą koszulę. 

4. Stylizacja Ginnifer Goodwins powoduje w nas lekki niepokój. Jest ona zbyt surowa. Zbyt mocna fryzura, zbyt mocny makijaż - zbyt skromna sukienka. Nie pomogły także transparentne wstawki w sukience Zuhaira Murada. 

5. Sukienka Leslie Mann jest zbyt masywna, potężna w odróżnieniu do eleganckich sukienek swoich koleżanek. Nie pomógł tu nawet fakt, że żółty jest modnym kolorem 2017 roku. zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel