Obcasy do wymiany: W tym modelu możesz zmieniać wysokość obcasa!

2016-12-23
Wyobraź sobie szpilki, w których mogłabyś zmieniać wysokość obcasa. Marzenie, nieprawdaż? Ale jest to osiągalne już dla każdej z Was!
Mime et moi nazywa się sklep, który wynalazł praktyczny obcas! Halleluja! Nigdy więcej nie musicie już kuleć wracając z dyskoteki, lecz możecie zmienić obcas na wygodniejszy i spokojnie wrócić do domu.

Zasada jest prosta. Kupujesz swoje wymarzone buty i wybierasz do nich wszystkie wymarzone obcasy, które chętnie będziesz nosić. 7 centymetrów czy 10 na wielkie wyjścia? To już nie powinno sprawiać Ci więcej problemu!

Firma ta gwarantuje, że buty są najwyższej jakości i stworzone były dzięki najnowszym technikom. Podeszwa zmienia się z każdym obcasem, tak że noszenie ich jest nieszkodliwe. Jednak ta jakość i komfort ma swoją cenę. Para kosztuje około 200 euro. Dlatego też modele są absolutnie stylowe, a zmienne obcasy troszczą się o wygodę noszenia.

Co sądzicie o takich butach? Czy uważacie, że cena jest adekwatna do ich funkcji czy jest zdecydowanie za wysoka? Zdecydowałybyście się na zakup takich butów? Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią! Jeśli jednak preferujecie tradycyjne, niewymieniane obcasy top polecamy Wam buty z merg.pl :)zdjęcia: grafika Google, Istock, wunderweib.de
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel