Nowa moda jest prosta: monochromatyzm! Czyli noszenie na sobie jednej barwy!

2017-02-07
zdjęcie: Getty Images
Każdego ranka stojąc przed szafą zastanawiamy się co i jak ze sobą zestawić. Dziś pokażemy Wam łatwy sposób na stylizację, dzięki któremu zawsze wszystko będzie do siebie pasować: nośmy wszystko kolor w kolor.

Od głów do stóp w jednym kolorze!

Powszechnie używanymi zestawieniami jest czerń lub szary. Nosząc takie kolory nie robimy naturalnie niczego złego, ale szybko może się nam to znudzić. Na wybiegach Gucci pokazał pewien pomysł: od kapelusza, przez płaszcz, aż do rajstop i czółenek w kolorze turkusowym. Drobne zmiany w tej modzie są oczywiście mile widziane - na przykład jasne botki z pytona do ciemnozielonego looku (propozycja Chloé). Zazwyczaj jednak stawiajmy na monochromatyczny styl!

Szczególnie szlachetnie wyglądają monochromatyczne stylizacje, jeśli mieszamy materiały z podobnej kategorii - płaszcz ze skóry jagnięcej, jedwabna bluzka i flanelowe spodnie. Dodatkowym, bocznym efektem takich stylizacji jest pozbycie się optycznie kilku kilogramów!

Co sądzicie o monochromatycznych stylizacjach? Pamiętajcie, że w naszym sklepie znajdziecie buty i torebki w każdym kolorze idealne do obecnie panującej mody! Zapraszamy do merg.plzdjęcie: Getty Images
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel