Neony - te rażące kolory z lat 80tych powracają!

2017-03-27
To, co od długiego czasu można było zobaczyć na pokazach mody dopiero od niedawna jest widoczne na ulicach. Co to takiego? Neony! Hit lat osiemdziesiątych powrócił.

To nie pierwszy raz, kiedy trend z lat 80tych powraca. W roku 2000 neony także były modne. Wszyscy, którzy wtedy to nosili powtarzali: nigdy więcej, koniec. Jednak jak to mówi przysłowie: „Nigdy nie mów nigdy”.

Z modą bywa różnie, jednak kiedyś wszystko znowu wypłynie. Tylko trochę inaczej - co często powtarzają ludzie zajmujący się modą.

Stylizacje z kolorami neonowymi nie są raczej całe w tym mocnym kolorze. Jeden element garderoby wystarczy. Dziennikarka modowa Ece Sukan podczas Fashion Weeku w Mediolanie zaprezentowała się w skromnych jeansach, brązowych botkach i lekką kurtką, w neonowe kolory:

Także gwiazdy lubią neony. Gwen Stefani miała na sobie zieloną mini podczas Kids Choise:

Kylie Jenner pokazała nam, dlaczego neonowe kolory znowu wróciły do mody. Jest tak, ponieważ sportowe stylizacje są teraz hitem, a takie ubrania występują raczej w mocnych kolorach. Wiele gwiazd do swoich codziennych looków wybiera neonowe kolory:

Także Rihanna na wybiegu modowym Pumy pokazała się w rzucającym się w oczy, neonowym, zielonym płaszczu:

Powinniśmy stawiać na neony także malując paznokcie czy kupując akcesoria:

A Wy, lubicie neonowe kolory? Nosiliście je kiedyś? A może nosicie je teraz? Jeśli chciałybyście, aby ten trend zagościł również w Waszej szafie to zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu merg.pl

/search.php?text=neon


zdjęcia: grafika Google, GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel