Największe trendy z Fashion Weeku w Nowym Jorku!

2017-02-28
To, co widzieliśmy na Fashion Weeku w Nowym Jorku to nie kilka ładnych ubrań, ale wskazówki dla nas wszystkich w co powinniśmy zainwestować w nadchodzącym sezonie wiosennym. To, co mogliśmy zobaczyć na pokazach to trendy, w które jak najszybciej musimy zaopatrzyć naszą szafę. Oczywiście nie jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać, w niektórych przypadkach musimy czekać miesiącami, aż coś wejdzie do sklepów i stanie się dla nas dostępne. Postaramy się Wam pokazać co z nowojorskiego tygodnia mody będzie hot.

1. Statement T-shirt

WE SHOULD ALL BE FEMINISTS lub GIRLS CAN DO ANYTHING – feministyczne t-shirty są hitem ostatniego sezonu i pozostaną z nami nadal. Nigdy wcześniej nie było tylu politycznych wyznań czy deklaracji co teraz. Na Fashion Weeku w Nowym Jorku najwięcej było koszulek z wypowiedziami nowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Podsumowując wiosną w Twojej szafie taka koszulka powinna się znaleźć, powinna być dostosowana do Twojego charakteru, stylu i poczucia humoru.

2. Siatka

Jesienią 2016 roku scena modowa zaprezentowała kabaretki w formie rajstop i skarpetek. Teraz podczas Fashion Weeku w Nowym Jorku moda ta została podtrzymana. Każda ilość siatki jest seksowna i uwzględnili to w swoich kolekcjach Jason Vu i Philipp Lim.

#31Fall2017

Post udostępniony przez 3.1 Phillip Lim (@31philliplim)

3. Skórzane spodnie

Ta inwestycja będzie naprawdę opłacalna! Kto nie ma jeszcze w swojej szafie skórzanych spodni to powinien natychmiast to zmienić. Można zainspirować się stylizacjami takich projektantów/ domów mody jak: Calvin Klein, Alexander Wang, Monse Schauen czy Proenza Schouler.

4. Zawile i skomplikowanie

Zakręcone, związane, zawinięte – zabawa z materiałami i objętościami pozostanie także w 2017 roku trendem. Według modowych prognoz zawijana sukienka z kwiecistymi printami będzie jednak największym hitem. Wielu projektantów w swoich najnowszych kolekcjach pokazuje, że górna część garderoby powinna mieć elementy zwojów, kłębków.

5. Klasyczne karo

Kompletna stylizacja z wzorem karo powinna składać się z garnituru. Do tego dodatki czyli modne czółenka, czerwona szminka i talkowany pasek. Outfit ten przypominać może dawną męską klasykę. Na wybiegach widzieliśmy to u Victorii Beckham, Jasona Wu czy Rosie Assoulin.

#fall2017 hair look created by Holli Smith for @tresemme #TRESnyfw #jasonwu photo by @kevintachman

Post udostępniony przez Jason Wu (@jasonwu)

Widzieliście stylizacje nowojorskiego Fashion Weeka? Czy jakaś stylizacja wpadła Wam szczególnie w oko? Coś byście dodali do naszego zestawienia? W naszym sklepie znajdziecie wiele butów w modnych wzorach i kolorach prosto ze światowych wybiegów. Zapraszamy, merg.plzdjęcie: GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel