Najpiękniejsze outfity na Sylwestra!

2016-11-29
Grudzień jest miesiące, w którym obchodzimy jedną z huczniejszych imprez roku - Sylwestra! Tego wieczoru powinnaś zastąpić swój spokojny look czymś szalonym i pokazać znajomym, a także swojemu mężczyźnie, że jesteś królową stylu!

1. Sukienka "skater dress" lub sukienka koktajlowa idealnie nadają się na Sylwestra. Dzięki nim możemy pokazać trochę naszych nóg. Dzięki kołnierzowi i długim rękawom wyglądamy bardziej sexy. Do tego botki! Co sądzicie?

2. Sukienka z aksamitu wygląda zawsze elegancko i odświętnie. Podczas Sylwestra powinnaś koniecznie do niej założyć płaskie buty, w których potem przetańczysz całą noc. Kobieco i praktycznie, nieprawdaż?

3. Czerwień jest także kolorem imprezowym, więc śmiało możesz wybrać go na Sylwestra. W takim kolorze na pewno zwrócisz na siebie uwagę niejednego mężczyzny! Do tego czarne szpilki. Hmmm? tak wygląda kobieta idealna!

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej? Pamiętajcie, że do Sylwestra niecały miesiąc, więc nie zwlekajcie dłużej i koniecznie teraz zamówcie już idealne dla siebie buty. Na jakie się zdecydujecie? Koniecznie dajcie znać! Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel