Najpiękniejsze alternatywny dla legginsów - co zakładać?

2016-12-11
Nic dziwnego, że legginsy mają wiele fanek, gdyż są one wygodne i pasują praktycznie do każdej stylizacji. Czasami jednak chcemy założyć coś innego, a zarówno wygodnego - na co wtedy się zdecydować? Pokażemy Wam 3 pary spodni, które możecie nosić w alternatywie do legginsów.

1. skórzane spodnie

Dzięki skórzanym spodniom każda z nas może stworzyć ciekawą stylizację. Aktualnie szczególnie modne są modele culotte i a’la Marlena Dietrich. Zimą możemy zestawiać je z bluzką oversize, białymi tenisówkami i militarnym płaszczem.

2. spodnie od dresu

Sportowe spodnie przeżywają swoje odrodzenie. Blogerki i fashionistki lubią od czasu do czasu założyć wygodne spodnie w luźnym stylu street. W porównaniu do lat 90tych, w których spodnie i góra była w takim samym stylu teraz zestawiamy dresowe spodnie ze szlachetną górą, bluzką lub kaszmirowym swetrem i butami sportowymi.

3. szerokie wełniane spodnie

W zimowe miesiące nie ma nic lepszego niż szerokie wełniane spodnie. Aktualnie modne są luźne modele. Uwaga: powinniśmy wybierać spodnie z możliwie jak najwyższym stanem, aby wyszczuplić nasze nogi. Aby nasza figura wyglądała nienagannie zestawiajmy te spodnie z golfem i botkami!

Na które spodnie zamiast legginsów zdecydowałybyście się Wy? Nam podoba się każda opcja! Jeśli macie już któreś z tych spodni, a brakuje Wam już tylko butów to zapraszamy do zakupów w naszym sklepie merg.plzdjęcia: getty images
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel