Najpiękniejsze akcesoria na jesień i zimę 2016/2017!

2016-09-01
Jesienne dni będą coraz zimniejsze, podczas zimy nie wystarczy tylko gruby płaszcz, by się ogrzać - to czas dla zimowych akcesoriów! Pod tym hasłem rozumiemy: czapki, rękawiczki, szaliki, chusty, przepaski na czoło itd. itp. Wzięliśmy pod lupę 6 największych jesienno - zimowych trendów wśród akcesoriów.

Szale:

W nadchodzącym sezonie jesienno zimowym 2016/2017 wybór szali będzie ogromny. Klasyczne szale w kratę nadal pozostaną w modzie!

Szaliki:

Będą modne zarówno tradycyjne szaliki jak i kominy. Ważne, aby chronił nas przed wiatrem w chłodne, jesienne dni.

Czapki:

Czapki z pomponem, uszatki, czapki krasnal, czapki w kształcie zwierzaka - różnorodność tej zimy będzie ogromna! Każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej głowy.

Przepaski na czoło:

Od kilku lat są modnym elementem sportowego outfitu. Wybór modeli jest ogromny.

Nauszniki:

To zimowe akcesorium także powraca do łask i przeżywa swoje odrodzenie. Dzięki nim jest nam ciepło w uszy i nie musimy się martwić o zniszczoną fryzurę.

Rękawiczki:

Zimą szczególnie cierpią dłonie pod wpływem zimnej temperatury. Powinniśmy więc odpowiednio o nie zadbać ciepłymi i grubymi rękawiczkami.

Nasza rada: Jak dbać o rękawiczki, czapki i szaliki?

Wasze akcesoria zimowe są w ciągłej służbie i potrzebują od czasu do czasu troski. Takie materiały jak wiskoza i bawełna są łatwe w pielęgnacji. Pierzcie swoje szaliki, chustki, rękawiczki i czapki w letniej, ciepławej wodzie. Inne materiały wymagają już specjalnego traktowania, żeby na długo zachować kształt i kolor. Wystarczy nalać do wiadra letniej wody, dodać trochę delikatnego środka piorącego i uprać. Jeśli jednak ktoś nie czuje się na siłach, aby samemu się tego podjąć lepiej zanieść rzeczy do pralni.

Nasza rada: Jak często powinno się prać chustki, szaliki, rękawiczki, czapki i przepaski na czoło?

Rzeczy, które mają duży kontakt z brudem, lakierem do włosów, produktami do stylizacji, tak jak nasze zimowe akcesoria: chustki, szaliki, rękawiczki, przepaski czy czapki powinno się często prać, aby pozbyć się tych pozostałości. Jeśli chodzimy w tych rzeczach codziennie to raz w tygodniu powinniśmy je uprać.

Jeśli już zdecydujecie się na zimowe akcesoria zapraszamy do zakupu torebek i butów na merg.pl :) !zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel