Najlepsze buty na zimę - śniegowce

2016-12-11
Co jest najgorsze zimą? Zimne stopy! Dlatego każda z nas powinna mieć przynajmniej jedną dobrą parę butów, która wystarczająco ogrzeje nasze stopy zimą. Jakie to buty? Oczywiście śniegowce!

Śniegowce powinny mieć wodoodporny materiał, aby nie doskwierały nam zimno i wilgoć. Także gruba i antypoślizgowa podeszwa jest ważna, żeby nasz chód był stabilny. Natomiast wysoka cholewa zatroszczy się o ciepło naszych nóg.

1. modne śniegowce

Czy słyszałyście często, że śniegowce są niemodne? Nic bardziej mylnego! W tym sezonie jest wiele pięknych i modnych modeli. Warte uwagi są szczególnie śniegowce z pomponami. Zazdrosne spojrzenia koleżanek zauważysz z pewnością! Do butów tych proponujemy skórzane legginsy i białą bluzkę oversize.

2. śniegowce do biura

Także w biurze powinnyśmy dbać o ciepło naszych stóp. Idealne do pracy będą niskie, proste śniegowce. Do tego czarne jeansy skinny, golf i blezer w militarnym stylu. Gotowe!

3. śniegowce na zimowe spacery

Podczas zimowych spacerów jednym z naszych priorytetów jest ciepło naszych stóp. Do tego nadają się idealnie bardzo ciepłe i grube śniegowce, ponieważ zatrzymują ciepło i są wodoodporne. Idealnie będą wyglądały z czerwonymi legginsami i czarnym kaszmirowym swetrem.

A Wy nosicie chętnie śniegowce czy wybieracie klasyczne kozaki? My uwielbiamy śniegowce pod każdą postacią! Jeśli któraś z Was jeszcze ich nie ma w swojej szafie to koniecznie zachęcamy do ich zakupu w naszym sklepie merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel