Najlepsza stylizacja na zakupy po mieście

2017-01-05
Alarm wyprzedażowy! Na miejsca, gotowi, kupować! Ale chwileczka… co tak właściwie powinnam założyć na zakupowe szaleństwo? Przedstawimy Wam naszą propozycję, mamy nadzieję, że Wam się spodoba! Zapraszamy.

 

Oczywiste jest to, że outfit na zakupy powinien być wygodny i niezbyt skomplikowany. Najlepsze rozwiązanie: jeansy skinny plus klasyczny top. Nasz rada: Przede wszystkim ubrania te nie powinny być zbyt grube, ponieważ bieganie po sklepach to niezły wycisk (i po co komu siłownia skoro są zakupy?). Co pod spód? Body - bez rękawów i obcisłe. Pasuje zawsze, obojętnie czy mierzymy bluzki, sukienki czy spodnie. Do tego proste, czarne botki, z których można w razie co szybko ‘wyskoczyć’.

A Wy na jaki outfit decydujecie się idąc na zakupy? Decydujecie się na przemyślany look czy wybieracie ubrania spontanicznie? Pamiętajcie, że w naszym sklepie nie musicie wychodzić z domu, aby kupić buty i torebki w korzystnych cenach. Zwrot i wymiana także jest darmowa. Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel