Najbardziej stylowa zima 2017

2017-02-17
Jeansowe kurtki, torebki w połączeniu z płaszczami, bardzo wysokie kozaki za kolano. Przedstawiamy najbardziej wyczekiwane krzyki mody tej zimy!

1. Podwójna torebka

to główny trend tej zimy jeśli chodzi o torebki. Nie nosi się ich już pojedynczo. Dopasowujemy tylko tradycyjną kopertówkę z normalnej wielkości torebką. Jest to bardzo praktyczne i wygodne wyjście. Jedyną wskazówką jest to, żeby do siebie pasowały kształtem, kolorem itd.

2. Ramoneska

w dwóch słowach – wielki powrót lat 80 i 90! Tak zwana „skórzana kurtka motocyklisty”. Przedstawiana w przeróżnych wariantach – z suwakami, z guzikami, cekinami czy haftowanymi ozdobami.

3. Kozaki

modelem kozaków, które podbiją serca kobiet tej zimy są na wysokim obcasie – długość za kolano. Również występują w wielu odsłonach – haftowane zamszowe, skórzane.

4. Śmietankowy kolor

pomiędzy kolorem białym a beżowym będzie to tonacja stojąca na podium tej niechcianej i zimnej pory roku. Wybiegi nakazują nosić ten kolor od stóp do głów, żeby uzyskać spokojną jednolitość.

5. Wełniane rajstopy

koniec ze zwykłymi rajstopami w nylon'ie. Powracają do nas kobiece, wełniane rajstopy w różnych kolorach idealne na zimę, grubsze i cieplejsze niż tradycyjne.

6. Nieskoordynowana biżuteria

już teraz nie będziemy nosić dwóch takich samych kolczyków. Moda postanowiła zainwestować w różnorodność i na uszach świetnie będą wyglądały kolczyki o różnych kształtach, wykonane z różnych materiałów i w różnych kolorach i barwach.

7. Stylowe, miękkie dresy

z cashmiru lub miękkiej bawełny, wygodne i elastyczne dresy w przeróżnych kolorach. Dresy kojarzą się kobietom z rozciągniętym materiałem nadającym się tylko do chodzenia po domu – już nie! Stylowe dresy też istnieją, wybierz swój kolor i model, aby wyglądać atrakcyjnie – nawet w dresach!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel