Na co należy zwrócić uwagę podczas kupowania torebki?

2016-08-25
Są piękne, podkreślają każdą stylizację, ale są także często nieocenione - torebki. Często zadajemy sobie pytanie: ?Czym różnią się torebki drogie od tanich??. Przedstawimy Wam 5 rzeczy, na które powinnyście zwrócić uwagę podczas kupowania torebki. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okażą się pomocne i decydujące.

1. Materiał

W tanich modelach torebek prawdziwa skóra zastępowana jest często plastikiem. Tymczasem można znaleźć torebki z wysokojakościową imitacją skóry. Podczas zakupów uważajcie, aby na Waszej potencjalnej torebce nie było napisu ?plastik?. Jeżeli jednak nie jesteście pewne z jakiego materiału jest torebka lepiej dopytać sprzedawcę!

2. Zewnętrzny wygląd torebki

Widoczny klej? Wystające nitki? Krzywe szwy? Zawsze podczas zakupów powinnyście wziąć pod lupę zewnętrzny wygląd torebki. Jeśli znajdziecie coś niedokładnie zrobionego warto zdecydować się na inny model! W sklepie merg.pl każdy zakupiony produkt można zwrócić lub wymienić do 14 dni od zakupu. Zatem zakupioną torebkę można obejrzeć super dokładnie w domu i zdecydować na spokojnie :) . To zdecydowanie lepsza opcja niż zakupy w sklepie tradycyjnym, w którym niestety nie ma szans na zwrot towaru po wyjściu ze sklepu...

3. Pasek torebki z metalu

Jeśli chodzi o trwałość, to optymalnym rozwiązaniem jest pasek torebki wykonany z metalu. Jeśli nie jest to metal, to wystarczające jest, gdy użyte są wysokiej jakości materiały.
Skutkiem słabego materiału jest szybkie zużywanie się torebki podczas tarcia przy noszeniu.
U nas znajdziesz tylko jakościowe, markowe torebki i zarazem w bardzo przystępnych cenach.

4. Dodatkowe aplikacje

Dodatki, broszki lub inne dekoracje na torebce mogą wyglądać naprawdę super! Nasza rada: Zamiast gotowych torebek z dodatkami lepiej zainwestować w jednolitą torebkę i oddzielnie dokupić różne dobre jakościowo aplikacje i dodatki i samemu je doczepić.

5. Suwaki

W tanich modelach torebki często oszczędza się na zamkach. Wybieraj lepiej torebki z magnetycznymi zamkami, które znajdują się pod materiałem i nie psują się tak szybko jak klasyczne zamki błyskawiczne.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie towary wysokiej jakości, zapraszamy więc do zakupów na merg.pl :)

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel