Modne dziewczyny noszą to akcesorium na nodze!

2017-03-06
Łańcuszki na stopę uszlachetniają każdą stylizację. Delikatna ozdoba na kostce błyszcząca w blasku słońca, kobieca, idealna do każdej stylizacji. Nosiło je kiedyś wiele z nas, jednak czasy i moda się zmieniają i tak jest też w tym przypadku.
Obecnie trend ten został unowocześniony i mamy do czynienia z ostrymi, rzucającymi się w o czy szerokimi paskami na kostkę. Ważne jest, aby było to bardziej widoczne.

Włoska marka Attico

Pewne dwie dziewczyny - Gilda Ambrosio i Giorgia Tordini wiedziały z pierwszej ręki co spodoba się scenie modowej. Trzeba im przyznać rację! Także my uważamy, że ta nowa wersja łańcuszków jest zachwycająca! Uwaga: trzeba pamiętać, że trend ten jest tylko dla kobiet o długich nogach, ponieważ skraca on optycznie nogi.

Co sądzicie o tym pasku na kostkę? Według Was jest on hot czy not? My musimy przyznać, że uwielbiamy wszystkie nowinki ze świata mody! Jeśli skusicie się na ten trend to zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie odpowiednie buty, Merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel