Mieszanka - trend 2017 roku!

2017-02-12
W 2017 roku będzie kolorowo, głośno, jaskrawo - i to wszystko na raz! Nie za dużo na raz? Nie! Gucci w zeszłym sezonie swoimi ekscentrycznymi kolorami i wzorami pokazał innym, w którą stronę warto iść i teraz mamy tego efekty!

Mix ‘n’ Match - reguły? Jakie reguły?

Reguły tutaj nie istnieją. Wzór szachownicy do wężowego printu? Koniecznie! Przycięte jeansy do jedwabnej bluzki? Tak! Drogi t-shirt do starej kurtki w stylu vintage? Jasne. Wygodne dresy do szpilek? Musowo!

W 2017 roku mamy jedną regułę: żadnych reguł! Taki będzie na pewno sezon wiosenno - letni. Mix ‘n’ Match powinno być mottem każdego z nas. Jednak, aby ten trend był w 100% stylowy pokażemy Wam kilka wskazówek:

1. Im bardziej kolorowo, tym lepiej

Koniec z pastelowymi kolorami. 2017 rok będzie obfitował w niezwykłe połączenia kolorów: czerwień z różem, zieleń z niebieskim - i wszystko to w rzucających się w oczy kolorach! Dewiza brzmi: im więcej, tym lepiej. Stawiamy na mocne stylizacje, które są odważne i przyciągną wzrok każdego.

2. Mieszanie najróżniejszych materiałów

Nie tylko kolory są najważniejsze w stylizacji. Zestawiając ze sobą różne materiały może powstać ciekawe przełamanie stylu. Mieszajmy według naszego humoru i nastawienia. Winylowe legginsy z dzianinowym swetrem, jeansy z lakierowaną skórą, aksamit ze skórą lub jedwabiem. Siła leży w strukturze!

3. Wszystkie printy mieszać ze sobą

Zestawiajmy odważnie szachownicę z pasami, wzór leoparda z kwiatami lub gwiazdami. Ważne jest, aby nie mieszać ze sobą więcej niż trzech wzorów.

4. Wzór leoparda traktować jak neutralny kolor

Outfit jest zbyt jaskrawy czy rzucający się w oczy? Potrzebujemy czegoś neutralnego, aby stylizacja była bardziej harmoniczna. Tajemnica tkwi w princie leoparda!

Co sądzicie o mixach 2017 roku? Wszystkie potrzebne buty i torebki do tych modnych stylizacji znajdziecie w naszym sklepie merg.pl. Zapraszamy.zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel