Lustro na nogach: metaliczne buty są hitem tego sezonu!

2017-03-02
Londyński Fashion Week jest w toku i na pewno przyniesie on wiele nowych trendów. Jednym z nich będą na pewno metaliczne buty, które już znamy, ponieważ jest o nich głośno od kilku sezonów. Nie jest to hit prosto z wybiegów mody, lecz trend uliczny.

Metaliczne botki, tenisówki, baleriny i inne modele butów noszą obecnie wszystkie modne kobiety. Rozpoczął to wszystko dom mody Balenciaga i jego „All Time Mirror Effect Booties“, w których to nawet Kim Kardashian ubierała swoją córkę North West.

Balenciaga z początku projektował buty za kolano w kolorze srebrnym, następnie w złocie. Inne marki modowe poszły tym samym tropem i teraz możemy cieszyć się niepowtarzalnym i wyjątkowym obuwiem. Oto kilka stylizacji prosto z instagrama:

Podobają się Wam te stylizacje? Co sądzicie o metalicznych butach? Macie już je w swojej szafie czy dopiero planujecie zakup? W naszym sklepie znajdziecie wiele różnych modeli w tym modnym kolorze! Zapraszamy, merg.pl

[product_1][product_2][product_3][product_4] [product_5][product_6][product_7][product_8] [product_9][product_10][product_11][product_12] [product_13][product_14][product_15][product_16] [product_17][product_18][product_19][product_20]


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel