Kozaki za kolano - jak je zestawiać, aby wyglądały korzystnie?

2016-11-04
Kozaki za kolano są hitem każdej jesieni i zimy. Zdarza się, że gwiazdy noszą je nawet w środku lata! Teraz, gdy temperatury stają się coraz niższe, oficjalnie możemy potwierdzić, że znowu jest na nie czas i każda z Was powinna je mieć! Przedstawimy Wam 3 wskazówki, jak nosić kozaki za kolano, aby wyglądały szlachetnie! Zapraszamy do artykułu.

1. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zestawianie ze sobą jednakowych lub podobnych kolorów. To powoduje, że nasza stylizacja jest harmoniczna.

2. Kolejny punkt dotyczy kozaków z wiązaniami. Powinniśmy pamiętać, aby nie związywać ich za mocno, bo może powodować to nieestetyczny wygląd. Buty warto regulować indywidualnie do kształtu naszej nogi.

3. Nosząc kozaki za kolano pamiętajmy, aby za bardzo nie odsłaniać górnej części ciała. Może dać to nieprzyjemne skojarzenia i nie wygląda na pewno szlachetnie. Pomiędzy kozakiem, a ubraniem powinno być co najwyżej kilka centymetrów przerwy. Najbardziej elegancki look jest wtedy, gdy całe ciało jest zakryte. Na przykład zestawienie spódnicy do kolan z takimi kozakami lub skinny jeansów.

Pokażemy Wam kilka naszych ulubionych stylizacji gwiazd:

Która stylizacja podoba się Wam najbardziej? Macie takie kozaki w swojej szafie? Jeśli jeszcze nie to koniecznie zamówcie je w naszym sklepie merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel